3:1
(0:0, 1:0, 2:1)

Mladší dorostenci si doma poradili s Pardubicemi

27.02.2018 / Jaroslav Wollmann

V úterý 27. února přivítali svěřenci Petra Svobody celek Pardubic. V první třetině se ani jeden z týmů střelecky prosadit nedokázal. Ve 27. minutě se poprvé radovali domácí, když se trefil Matyáš Machovský. Na začátku třetí části přidal druhý gól Daniel Pavelec. V polovině třetí třetiny se prosadil i Petr Brož a domácí vedli o tři branky. Hosté stačili už jen snížit na konečných 3:1.
27.02.2018 16:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 25. kolo

Maláč – Moravec, Chvátal, Brož, Růžička, Winkler, Vranka - Pavelec, Kochrda, Zdarsa, Mikeš, Polodna, Havel, Dýcková, Augusta, Broža, Machovský
3

HC Dynamo Pardubice

Kraus – Tvrdík, Hrádek, Špinka, Heligr, Hrdlička, Pavlík, Vojtěch – Hledík, Šťastný, Lichtag, Paleček, Herčík, Kubíček, Hebek, Pulpán
1
Branky a nahrávky: 27. Machovský (Pavelec, Chvátal), 41. Pavelec (Brož, Machovský), 50. Brož (Kochrda) – 55. Hrdlička (Hebek, Paleček). Rozhodčí: Král – Roupec, Šťastná. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Střely na branku: 21:35. Průběh utkání: 3:0, 3:1.