2:8
(1:5, 1:3, 0:0)

Mladší dorost se s Letňany nepáral a nasázel jim osm branek

25.01.2018 / Tomáš Lysý

Souboj Letňan, nejhoršího celku celé extraligy mladšího dorostu, a Dukly byl jednoznačnou záležitostí. Jihlavští vedli v Praze po první třetině již 5:1, když se třikrát prosadil Tomáš Chlubna a po jedné brance přidal Jiří Kochrda s Patrikem Čermákem. Na začátku druhého dějství sice Letci snížili na 2:5, ale to bylo z jejich strany všechno. Dukla naopak navýšila své vedení, když se trefili Jonáš Jungwirth, David Polodna a Matouš Menšík. Ve třetí třetině již branka nepadla, takže Dukla deklasovala Letňany 8:2 a zapsala devátou výhru v sezoně.
25.01.2018 15:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 28. kolo

HC Letci Letňany

Liemann (5. Steindl, 22. Liemann)– Krutil, Stránský, Němec, Bucek, Klatt – Vrkoč, Vítů, Straka, Stupka, Pětník, Zrcek, Hlaváč, Škarda, Strnad, Václavík, Tůma
2

Krejčí – Mikeš, Kratochvíl, Sapík, Chvátal, Brož, Moravec, Winkler – Jungwirth, Chlubna, Zdarsa, Augusta, Kravec, Machovský, Menšík, Čermák, Kochrda, Polodna, Pavelec
8
Branky a nahrávky: 19. Pětník (Krutil), 21. Tůma (Stránský, Hlaváč) – 4. Chlubna (Menšík), 5. Kochrda (Zdarsa), 16. Chlubna (Kratochvíl), 18. Chlubna (Menšík), 20. Čermák, 22. Jungwirth (Brož), 28. Polodna (Chlubna, Menšík), 28. Menšík (Jungwirth, Chlubna). Rozhodčí: Velčovský - Ovsík, Štěpánek. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 25:21. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:8.