2:3
(1:0, 1:1, 0:2)

Mladší dorost po týdnu znovu vyhrál ve Žďáru, nyní otočil nepříznivý stav

01.03.2018 / Tomáš Lysý

Jestliže minulé úterý vyhráli mladší dorostenci ve Žďáru 6:3 a prakticky od půlky zápasu hlídali vedení, nyní to měli jihlavští mladíci obtížnější. V polovině utkání totiž prohrávali 0:2, když za domácí dvakrát skóroval Robert Bačo. Dukla však zabojovala, jak se na derby sluší a patří, a otočila zápas. Ve 33. minutě snížil Matyáš Machovský, čtrnáct vteřin po začátku třetí části srovnal Jiří Kochrda a v čase 48:38 se o rozdílový gól na 3:2 zasloužil útočník Marián Havel. Po výhře nad Pardubicemi tak zapsali mladší dorostenci šest bodů během dvou dnů.
01.03.2018 15:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 34. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Sivák – Macek, Filip, Cibuzar, Adámek, Grauer, Pecka – Pelikán, Putz, Konečný, Kouba, Doležal, Matas, Malenovský, Picka, Bačo, Doležal, Mihulka, Brúha, Bednář
2

Maláč – Mikeš, Chvátal, Brož, Moravec, Broža, Winkler, Vranka – Zdarsa, Augusta, Machovský, Havel, Kochrda, Polodna, Dýcková, Pavelec
3
Branky a nahrávky: 6. Bačo (Malenovský, Konečný), 28. Bačo (Konečný) – 33. Machovský (Havel), 41. Kochrda, 49. Havel (Vranka). Rozhodčí: Čuňočka – Horký, Tichý. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 79. Střely na branku: 23:29. Průběh utkání: 2:0, 2:3.

Petr Svoboda (HC Dukla Jihlava): Měli jsme špatný vstup do první třetiny. Od druhé jsme se začali zlepšovat. Jsem rád, že to kluci nezabalili i za stavu 0:2 a dokázali zápas otočit. Zasloužili si to za bojovnost a nasazení.