Oficiálním vozem Mezinárodní sportovní školy je sportovní automobil Kia pro_cee´d GT

13.07.2017 / Tomáš Lysý

Sedmý ročník Mezinárodní česko-finské hokejové školy (IIHS), nyní již třetí rok spolu s florbalisty a rozhodčími pod hlavičkou Mezinárodní sportovní školy (International Sports School), má svůj oficiální vůz. Je jím Kia pro_cee’d GT od společnosti Autocentrum BUPI s.r.o. Bílý sportovní automobil s reklamou a International Sports School 2017 se již několik týdnů prohání silnicemi na Vysočině. Před startem sportovní školy, v jejím průběhu a krátce po skončení kempu bude k dispozici realizačnímu štábu celého kempu.

„Kia GT je nadupaný sporťák. Myslím si, že se k celému kempu hodí. Vybíráme na něj nejlepší hráče z Kraje Vysočina, takže k tomu nyní máme i adekvátní vůz. Bude brázdit silnice Kraje Vysočina, propagovat školu a sloužit realizačnímu štábu celé akce,“ podotkl na tiskové konferenci k nadcházejícímu ročníku česko-finského kempu jeho hlavní manažer a jednatel Dukly Jihlava Bedřich Ščerban.

Foto: Veronika Pechová (2x), Tomáš Lysý (2x).


Autocentrum BUPI s.r.o.

Autocentrum BUPI s. r. o. je autorizovaný prodejce vozů značek KIA a SUZUKI. Společnost vznikla v prosinci 1995 a navázala na společnost Autoopravna BUPI, která, jak název vypovídá, se zabývala především opravami a lakováním vozidel.

Hlavní sídlo společnosti najdete v Lokti - Brzoticích 45 u sjezdu z dálnice D1, EXIT 66 Loket ve směru na Prahu. Majitelem a zároveň jednatelem společnosti je pan Karel Pilný.

Areál společnosti zahrnuje výstavní plochu o rozloze 400m2 pro nová vozidla, servisní zázemí o rozloze 600m2, skladovací plochu pro nová vozidla o rozloze 800m2, skladovací plochu pro předváděcí a vykoupená vozidla o rozloze 250m2 a parkoviště pro návštěvníky a klienty firmy o rozloze 150m2.

Provoz v Lokti - Brzoticích byl zahájen v listopadu 1997 certifikovaným prodejem a servisem vozidel KIA. V roce 1998 se rozšířila nabídka o certifikovaný prodej a servis vozidel značky SUZUKI. V následujících letech se poměrně razantně navyšovaly prodeje nových vozidel, a tak došlo v roce 2005 k rozšíření servisního zázemí stavbou nové servisní haly a skladu náhradních dílů.

K dalšímu rozšíření společnosti došlo v roce 2008, kdy bylo po zakoupení objektu otevřeno nové prodejní a servisní místo pro vozidla KIA v krajském městě Jihlavě, v ul. Rantířovská 497. Ve zcela zrekonstruované provozovně nabízí Autocentrum BUPI širokou modelovou řadu nových vozidel KIA, včetně předváděcích vozů a kompletní zázemí pro servis vozidel KIA.

Naše firma poskytuje co nejširší škálu služeb zákazníkům, a to soukromým osobám i podnikatelským subjektům v kraji Středočeském i v kraji Vysočina. Prodejní cíle jsou stanovené na prodej 400 nových vozidel a 150 ojetých a vykoupených vozidel. Zákazníci Autocentra BUPI se k firmě vracejí pro druhé a další vozy a využívají servisních, záruční i pozáručních služeb.

Společnost již prodala více jak 9.000 nových vozidel.

„Autocentrum BUPI s. r. o. je rodinná firma, jejímž základním a nejdůležitějším cílem je spokojený zákazník, který může očekávat čestné, slušné a vždy přívětivé jednání. Základem našich služeb je profesionalita, odborné znalosti a vstřícnost,“ říká ředitel společnosti Karel Pilný.

Zdroj a více na autocentrumbupi.kia.com


Čtěte také:

Nominace hráčů na česko-finskou hokejovou školu je známá, zastoupení má sedm klubů z Vysočiny

Do zahájení Mezinárodní sportovní školy zbývají dva týdny. Celý projekt zaštiťuje hokejisty, florbalisty, kemp rozhodčích a semináře

Český rozhlas Vysočina: Mezinárodní česko-finská sportovní škola je jen střípek systému výchovy mládeže na Vysočině

Mezinárodní česko-finská sportovní škola přichází. Na řadě je sedmý ročník hokejového kempu a třetí ročník florbalistů a rozhodčích