Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-1-13" |  vypnout filtr
RSS RSS
12>
Kaskader | Jihlava
13.01.2018, 23:09
 
 
Reakce na Ninja88: Jsou odehraný 3 čtvrtiny ligy, máme 3...
Souhlas
 
 
13.01.2018, 22:57
 
 
Reakce na Ninja88: Jsou odehraný 3 čtvrtiny ligy, máme 3...
tak já doufám, že v první čtvrtině uděláme nakonec 16 bodů :-) (dohraváme zápas v liberci)
 
 
Eyr | Jihlava
13.01.2018, 22:24
 
 
Reakce na Ninja88: Jsou odehraný 3 čtvrtiny ligy, máme 3...
Super napsaný.
 
 
wortyr | Dukla
13.01.2018, 21:03
 
 
bishi: já ji mám taky, i když ji využívám málo Smajlík . Beru to tak, že si platím i ty přenosy Smajlík a hlavně taky jako pomoc klubu.
 
 
 
Přesně,zabojujem ještě.Hned ten zítřejší zápas nás může slušně nakopnout..
 
 
jerryk | Dukla
13.01.2018, 20:34
 
 
Reakce na Ninja88: Jsou odehraný 3 čtvrtiny ligy, máme 3...
Pravdu máš a zitra musime vyhrát!
 
 
13.01.2018, 20:25
 
 
Jsou odehraný 3 čtvrtiny ligy, máme 39 bodů (Perníci jich loni celkem měli 44) a já zjistil, že jsme v každý čtvrtině uhráli 13 bodů, takže vyrovnaná výkonnost. To mě docela překvapilo, měl jsem pocit, že ze začátku jsme sbírali body víc.
Z jiného hlediska to znamená, že máme doteď bodů, jako bysme každej zápas prohráli v prodloužení (nájezdech).
Myslím, že to přesně odpovídá - je na tom vidět, že i když zatím jsme poslední, není to o parník, a vlastně v žádným zápase nepropadneme. Dřina často kompenzuje kvalitu a s chladnou hlavou se musí uznat, že při tom jak jsou "rozdaný karty" a na to, že se jedná o první ročník mezi elitou po 12 letech, to zase není tak hrozný. A jednoznačně si myslím, že jinej trenér by s týmem nedokázal víc, než jak to je.
Do poslední čtvrtiny bych si přál, aby klukům vydržela určitá urputnost, která nás jakž takž drží na dostřel, a taky aby se k nám vícekrát přiklonilo štěstí, jako třeba včera, protože těch bodů po těsných porážkách už uteklo fakt dost...
Zítra doufám, že to odstartujem nějakým podobným výkonem i výsledkem jako v Olomouci.
 
 
bishi | jihlava
13.01.2018, 19:44
 
 
Reakce na wortyr: Já to mám podobně. Mám to fakt daleko ...
já tu permici sice mám, ale máš můj souhlas Smajlík
 
 
Kelt | Přímělkov
13.01.2018, 18:44
 
 
Jenom chcu říct, že fanouškovství se nedá poměřit a mnohdy velká podpora Dukle zůstává skrytá. Znám spoustu kluků ze Spolku fanoušků HCD, kteří podpořili Duklu nejen členským příspěvkem, ale i významnou částkou navíc. Nikde se tím nechlubí a moc lidí o tom neví.
Díky moc kluci za všechno, co děláte pro Duklu, máte Duklu v srdci.
Byl bych rád, kdo máte tu možnost, abyste se přidali i další. Nemusíte ani bejt členy Spolku, abyste se stali dárci, vzor darovací smlouvy je na stránkách Spolku. Díky všem, kdo se přidáte.
 
 
kumen | Jihllava
13.01.2018, 18:39
 
 
Reakce na Norwayking: Kubalik podle me krouti sve posled...
Před zraněním (otřes mozku),byl Kubalík asi nejlepší hráč Dukly.Určitě to prokáže v dalších tápasech.Je to rozdílový hráč,tak ho neposílej do WSM ligy.Budeme-li se zbavovat takových hráčů a kupovat hráče z druhé ligy,tak tam asi spadneme. O kusovky nikdo nestojí! Smajlík
 
 
wortyr | Dukla
13.01.2018, 18:32
 
 
Já to mám podobně. Mám to fakt daleko a snažím se dostat na hokej, pokud to jen trochu jde (doma nebo venku, to je mi fuk). Ale kvůli práci dost často to prostě nestíhám. Jsem rád za hokejku, kdy doběhnu domů akorát se začátkem zápasu a vidím zápas aspoň tak. Soudit kdo je větší fanoušek podle toho, jak často je na výjezdu nebo jestli má permici apod. je úplná blbost - hlavně to nedává smysl - každej fanda dobrej fanda - zájem máme všichni stejnej Smajlík .

HCDTOM: podle mě včera sudí pískali spíš v náš prospěch - ten faul na Irgla byl jasnej. Pravda je, že i my jsme mohli jet nájezd a nepískli to, nicméně suma sumárum jsme z toho vyšli líp - pustili nám prostě víc. Jen to potvrzuje, že sudí jsou prostě špatní, neškodí nikomu konkrétně.
 
 
HCDTOM | Jihlava
13.01.2018, 15:34
 
 
Reakce na Eyr: Moc nekoukám na nějaký fauly mimo hru, al...
Jasný, díky za postřeh, rozumím ti. Nevím, zda to tady sleduješ, ale já tady marně bojuji za tenhle pohled na věc už nějaký pátek. Zatím boj s větrnými mlýny... Smajlík
 
 
Eyr | Jihlava
13.01.2018, 15:18
 
 
Reakce na HCDTOM: Jinak z více stran slyším, že včera ná...
Moc nekoukám na nějaký fauly mimo hru, ale myslím si, že včera byli Irgl, i Knotek sekaní v okamžiku, kdy jeli sami na Voldena a chtěli zakončit - ani jedno zakončení netrefilo branku, faul se nepískal, a že to sakra ovlivnilo hru. Nejde o to, abych tady masochisticky bičoval Duklu, spíš mi vadí ty místní nářky, když se něco nepovede proti nám.
 
 
HCDTOM | Jihlava
13.01.2018, 14:51
 
 
Jinak z více stran slyším, že včera nám toho mnoho nepísknul "nadržovali" nám, je na tom něco pravdy? Byl bych za to rád, ne že by to změnilo názor přesvědčených zde, asi tušíme koho myslím, ale aspoň potvrzení pro mne, že nejsem najivní blázen a Dukle opravdu nikdo systematicky neškodí Smajlík
 
 
vn | Jihlava
13.01.2018, 13:14
 
 
No koukam ze je tady vetsina rozumnych, kteri pochopi, ze hokej neni v zivote vsechno a to ze nejezdim na vyjezdy neznamena, ze jsem mensi fanousek...na druhou stranu i kdyz jsem treba driv obcas jezdil, kolikrat jsem se musel stydet za ta individua co si hrala na fanousky dukly a meli potrebu si tam honit svoje ego.
To: jerryk Presne, myslim, ze s tou castkou nejsi daleko od pravdy. Ja si taky vydelavam slusne a kdyz nebudu svoji praci odvadet dobre, tak si kritiku taky vyslechnu. Nic vic, nic min...
 
 
Eyr | Jihlava
13.01.2018, 12:56
 
 
Reakce na hcd12: Docela dobré popíchnutí všech kritiků o...
Ironické žvatlání, hm. Já jsem to myslel vážně. Seš si jistej významem slova ironie? Můžu si vůbec dovolit názor, že nám rozhodčí pomohl, když nejezdím na venkovní utkání? Samé otázky. Už ti maminka přeprala trenýrky?
 
 
montReal | Jihlava
13.01.2018, 12:29
 
 
Nebudeme si tady měřit pinďoury,kdo je větší fanoušek.Mě spíš sejří to včerejší napadení našich fans.Pamatujete někdo,když se čekalo U Jánů na pardubičáky?
Zmastili tenkrát pár našich v Pardubicích a to byla taková odplata.Bylo nás tam snad 100 a jich přijelo vlakem tuším 5 Smajlík
To mohlo bejt tak v 88,89.
 
 
hadas | Jihlava
13.01.2018, 11:47
 
 
Osobně obdivuji lidi, co jezdí na většinu výjezdů a je jim jedno, jak je to daleko a který den.
Já kvůli práci jezdím každý týden Jihlava - ČB a zpět + co nájezdím mezi zákazníky.
Abych řekl pravdu, tak v pátek, i když bych si to zařídil, jsme neměl vůbec náladu jet ještě Olomouc a zpět.
Nicméně na většině domácích zápasů, asi kromě dvou, jsem letos byl a jinak jsem koukal na přenosy.
A že bych kvůli tomu nemohl jako fanoušek zhodnotit hru některých hráčů? Nebo, že bych toho viděl o hodně míň, než Ti, co byly na všech výjezdech? Tak to je podle mého trochu přitažené za vlasy.
 
 
jerryk | Dukla
13.01.2018, 11:42
 
 
Reakce na HCDTOM: Snažíš se rozdělovat fanoušky akorát.....
Přesně tak! Chodím na všechny domácí zápasy, ikdyz se mi to kolikrát nehodí a nakonec ještě abych měl výčitky, že neletim nekam do horouci pr.ele, jen proto abych se nemusel "zpovídat" někomu kdo se doma kope do zadku a má cas víkend co víkend trajdat bůh ví kde. Smajlík
 
 
duklačka | Třešť
13.01.2018, 11:31
 
 
I my jsme při odjezdu z parkoviště u Billy trefili na "skupinku "fans Olomouce. Smajlík
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.