Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Eyr" |  vypnout filtr
RSS RSS
12345678>
Eyr | Jihlava
15.06.2018, 13:11
 
 
Reakce na kingslayer: Možná nemáte povinnost moderovat f...
Já jsem dal na tvoji radu a na typického ywana s ještě typičtějším Norwaykingem nereagoval. Koukám, že ses neudržel. Upozorňovat je, co jsou zač, určitě cenu má. Na druhou stranu jsem jednou šel okolo koncertu Ortelu a ty lidi jsou totálně vypitej bílej trash - tak z 80%. A nedomluvíš se s nima ani náhodou.
 
 
Eyr | Jihlava
04.05.2018, 11:01
 
 
Reakce na imbík: https://www.bezfrazi.cz/ty-jsi-skoncil/...
Díky,super článek.
 
 
Eyr | Jihlava
20.02.2018, 22:19
 
 
Reakce na Nathaniel: Ty ses fakt omezenec - zkus pochopi...
Přijmi, prosím, moji omluvu. Bylo to ode mě zbytečný. Jsem nadšenej, že Jágr přitahuje pozornost ke konci sezóny v soutěži, která se týká i Dukly, ale takhle jsem reagovat neměl.
 
 
Eyr | Jihlava
19.02.2018, 17:41
 
 
Tak Jágr měl po tom zákroku zapadlej jazyk a následně musel do nemocnice, očití tvrdili, že ležel na ledě a chroptěl s očima v sloup. Tímto zdravím Nathaniela a jeho "on se hned nezved." Není nad odborníka od kompu.
 
 
Eyr | Jihlava
19.02.2018, 11:10
 
 
Reakce na Nathaniel: Co ti na tve omezene názory rict?Ne...
Ten nazor je z hlediska prinosu hokeji naprosta pitomost. Ty muzes mit nazor, kdyz ho verejne napises, tak ja si klidne napisu, ze to je blbina ufnukanka, kterymu vadi, ze se o Jagra zajima i uklizecka v Idnesu.
 
 
Eyr | Jihlava
18.02.2018, 21:25
 
 
Reakce na Nathaniel: Precti si to poradne a pak reaguj.J...
My nad tím rukou nemávneme, ale psát se o tom nebude, protože to nikoho nezajímá. Jo a ten mediální humbuk okolo "Jarouška" přináší každýmu klubu ve WSM lize statisícové příjmy, kdyby se Kladno s Jágrem v sestavě dostalo do baráže, tak si na tom namastí kapsu i Dukla. Takže ať s tím třeba tapetujou Václavák, protože to neskutečně pomáhá českýmu hokeji. Ale klidně ohrnuj nosík a pozastavuj se nad nespravedlností světa, ve kterým se nepíše o zranění T. Kubalíka.
 
 
Eyr | Jihlava
18.02.2018, 20:27
 
 
Reakce na hcd12: Nevím, proč by měl být nemocnej nebo za...
Ale Jágr přece nemá s tím mediálním humbukem nic společnýho, reagoval jsem na nesmysl s nosítkama, JJ si je určitě nepřivolal a že nikoho nezajímá střet Říhy s Kubalíkem, je samozřejmý, protože to jsou prostě průměrní hráči, které znají jen skalní hokejoví fanoušci. Kdyby ho Monty kritizoval, že k tomu souboji u mantinelu přistoupil laxně, tak neřeknu ani popel. Ale ten příspěvek je o něčem, co prostě Jágr vůbec nemá pod kontrolou.
 
 
Eyr | Jihlava
18.02.2018, 13:15
 
 
Reakce na MontyHCD: Jo jo,máš pravdu. Pustíš rádio-Jágr ...
Protože to těm médiím vydělává peníze. A ty to nemusíš číst, pokud seš teda svéprávnej a nikdo tě neohrožuje zbraní. Myslím, že zrovna Jágr si toho ironickýho Jarouška nezaslouží, ale co já vím... Určitě má v tom mediálním šílení nějak prsty, protože o sobě rád čte v novinách.
 
 
Eyr | Jihlava
18.02.2018, 12:31
 
 
Reakce na nathaniel: A co ze se to stalo Jagrovi?On zjis...
Seš trochu nemocnej nebo jen čistokrevnej mindráček?
 
 
Eyr | Jihlava
09.02.2018, 16:49
 
 
Reakce na imbík: Většina co jsi vyjmenoval šlo do Amerik...
Vlk prostě hokeji rozumí, pokud se někomu nechce číst to, co Imbík napsal tak dlouze. A myslím, že loni Havířov Andělovi hodně otevřel oči, v každém případě se vrátil úplně jiný hráč.
 
 
Eyr | Jihlava
08.02.2018, 11:07
 
 
Reakce na ywan: ..nechtěl zpátky, Kubalíka ani Ulrycha n...
Přerov i Prostějov jsou o hodně lepší než loni, naprostý souhlas, že budou černí koně.
 
 
Eyr | Jihlava
03.02.2018, 18:36
 
 
Pokud je Dostálek zdravej, tak si myslím, že Motor není moc dobře vedenej. Aby stál hráč, který si dobře vede ve výrazně lepší soutěži, nedává žádnej smysl.
 
 
Eyr | Jihlava
03.02.2018, 12:52
 
 
Reakce na sta: No, popravdě jsem dost znechucenej na obě...
V Anglii je to daný tím, že se respektu k rozhodčímu učí malí kluci už ve škole, když hrajou rugby. Jedinej sport na světě, kde se setkává simulování s posměchem hráčů i fanoušků a kde když rozhodčí něco pískne a vysvětluje svoje rozhodnutí, tak 150ti kilovej řízek stojí se sklopenou hlavou a potom beze slova odejde hrát. Sprostě ovšem nadávají u nás rodiče rozhodčím už v žákovskej kategoriích a to jako smyslů zbavení. Mají na to přece právo k hokeji emoce patří. To, že si vlastně malé děti jen hrajou a o nic nejde, jaksi není důležité.
 
 
Eyr | Jihlava
03.02.2018, 12:26
 
 
Reakce na jerryk: Co sem tak vysledoval a co pamatuji ta...
S tím, jak je hokej rychlej, bych souhlasil. Když byl Skořepa podraženej a následně dali Pardubice gól, tak se ten faul stal mimo hru a to je prostě šíleně těžký pískat, protože oba hlavní rozhodčí musí především sledovat hráče s pukem. Vůbec jim to nezávidím, někdo tu psal, jak je to skoro úsměvný, v jakým se hrálo tempu v Naganu. A od tý doby hokej strašně zrychlil a lidský smysly zůstaly na stejný úrovni. Určitě se pořád dá pískat skvěle, ale za a) mají ti rozhodčí štěstí, že měli málo těžkých okamžiků na posouzení a b) co když je na to potřeba talentovanej pracovitej člověk (rozhodčí), kterých je prostě v populaci málo? A ti co by to mohli dělat, si nejsou ochotný nechat vyspílat každej zápas od tisíců lidí.
 
 
Eyr | Jihlava
31.01.2018, 20:42
 
 
Reakce na esorimmer: Mohl bys přestat mlet ty tvoje rozu...
Nemohl, ty můžeš ty svoje, já ti trochu osvětlím, kdo je kdo v historii a ty mě nazveš vemenem, fajn?
 
 
Eyr | Jihlava
31.01.2018, 20:41
 
 
Reakce na jerryk: Neboj nejsi sám kdo to tak vidí, ale t...
Máš samozřejmě pravdu, asi jsem na ty zk.urvený lidský dějiny příliš velkej srdcař.
 
 
Eyr | Jihlava
31.01.2018, 20:39
 
 
Reakce na esorimmer: Ty ses neskutečný vemeno. Naštěstí ...
Naposled, když nám rozhodčí připísknou, tak to klidně napíšu a budu za vemeno. A když bude někdo mlít kraviny o Brežněvovi, tak si toho nedovzdělance dovolím upozornit, že si bere do huby zrůdu, aby podpořil svoji pravdu.
 
 
Eyr | Jihlava
31.01.2018, 20:35
 
 
Reakce na hadas: Co to plácáš za kraviny? Psal jsem o Ev...
Nevzdělanej čmoud je tvůj výraz, kterej si nikdo nezaslouží. Ekonomickej migrant je tak naprostá tisíckrát zopakovaná hovadina, že už se nad tím nikdo nepozastaví. Lidi vždycky migrovali, aby se měli ekonomicky líp, ty génie, jinej důvod za tím v historii nebyl. Dneska z nich kvůli tomu děláš nějaký satany? Jakej jinej důvod by měli mít? Aby na tom byli ještě hůř? Ten milon Irů, kteří utekli do USA byli ekonomický nevzdělaní zrzci. Ale měli kurevskej hlad a chtěli se najíst. Možná jim měli amíci potopit lodě. Bohužel ty se máš tak dobře a žiješ v takovým bezpečí a tak dlouho bez války, že si dovoluješ paralely mezi lidma, co utíkají z válečný zóny (tvl, kdo by nechtěl žít v pekle, se jim teda divím nevzdělanejm ekonomickejm čmoudům) a pokutou za pokřik.
 
 
Eyr | Jihlava
31.01.2018, 20:22
 
 
Reakce na esorimmer: Jses demagog. Tvoje slinty nebudu ...
Vytáhnout do diskuze masovýho vraha Brežněva a poznamenat, že ti nezakazoval řvát sprostě na hokeji, je prachsprostej cynismus. To, že si na to dovolím upozornit ze mě nedělá demagoga, bylo by dobrý si význam slova najít.
 
 
Eyr | Jihlava
31.01.2018, 20:18
 
 
Reakce na holcmi: Nemluvil o Evropě?...
Frajer, kterej hystericky ječí o inkluzi, když mu berou jeho milovanej sprostej pokřik na hokeji, se nezajímá o žádnou Evropu, nebo o vzdělávání dětí. Jen furt dokola hýká jednoduchý pravdy, který se dozvěděl od Okamury. To jsou jen důvody, proč ukázat na něco jinýho, "spravedlivě" se rozčílit. Protože jinak by se musel kouknout do zrcadla a žít s tím, že mu nic nebrání jinou lidskou bytost, o který nic neví, nazvat nevzdělaným čmoudem.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.