Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "HCDTOM" |  vypnout filtr
RSS RSS
1234567891011>
HCDTOM | Jihlava
11.07.2018, 11:40
 
 
Reakce na Lucke: http://www.jihlavske-listy.cz/clanek257...
Hezká slova, ale musím říct, že už jsem trošku alergický na tu frázi "dostat Duklu tam, kam patří, tedy do extraligy"a jiné její alternativy.... A číslo 5 by mělo být vyřazeno Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
04.07.2018, 19:24
 
 
Trenér, to je věčné téma tady. Souhlasím, že se trenér vyhazovat němel, protožě měl odejít sám. Po super neúspěšné sezoně a tolika taktických chybách, které vedli k sestupu by to bylo na místě. Mnoho let jsme hráli wsm ligu, kde mají úrpveň 4 kluby, zbytek dělá d*** ELH týmům a přesto jsme byli v baráži jen dvakrát, jednou z toho přiznejme si šťastný postup. Motor to sice mění, ale kdyby postoupili, tak si to takhle nepro***bou. Aspoň, že skončili, ti kterí na ELH neměli a neudrželi jí. Je to drsný, jak a co píšu, ale je to můj názor. Prostě si myslím, že ta čístka je super, to nejlepší co mohl Béďa udělat v téhle situaci, ale není kompletní.... Pořád mě ta elh mrzí a přesto, že nemám žádné informace, tak cítím, že to je divný. My ani nehráli v plné palbě v tak důležité baráži. Kde byl Volden ( asi na tenise, ptž jíny zápasy téměř neměl), kde byl Žalčík, Hubáček na přesilovky atd atd.... ale pořád dokolečka z mé strany za to se omlouvám. Píšu to jen proto, abych popsal ty taktické chyby, které jsem zmiňoval a z mého pohledu trenéři udělali. Další věc, že si měl Béďa dupnout ve smyslu přivedl jsem tyhle hráče, tak prostě budou hrát. Hamill byl rozhodně lepší, než průměr útočníků tady a hrál v obraně? Extraligový tým dá do obrany útočníka? No to by se vytočil každý hráč. To už mohl Čagy chytat Smajlík )) Trenér ze dvou pokusů dvakrát s Duklou spadl z ELH (2004/2005 sice nebyl u baráže, ale víme, jak klub opouštěl. K letošku, zatím se to jeví dobře, ovšem ta pachuť pádu a pohled na účastníky wsm ligy... No, přesto věřím, že rychle postoupíme. Motor bude mít volno 9 dní, tak jim třeba dojde síla na konci sezony. Jsem si vědom, že te´d to významně schytám a možná budu i nazván nefanouškem, ptž přece jen nechválím. Smajlík Zimák rozhodně ostuda je, ale na WSM ligu stačí a baráž nám neprohrál, kdyby se udržela elh pozice je zase o něco jiná, teď mají pravdu, že na wsm ligu to bohatě stačí, pokud bude střecha Smajlík )
 
 
HCDTOM | Jihlava
19.06.2018, 09:32
 
 
Trosku Řeší i me téma s Voldenem. odkaz
 
 
HCDTOM | Jihlava
07.06.2018, 10:22
 
 
Pořád si myslím, že nás ta pro*** ELH bude ještě mrzet, víc než si teď připouštíme. Je fajn, že Béďa vyhlasil cíl postup zpět, třeba přijdeme o něco miň díváků na začátku, ale je to jen slovní kontinuita 13. života Dukly, ptž ta nekoukatelná úroveň lidi odradí, jako vždy. Dřív jsem jim to vyčítal, ale postupem let mi dochází, že to asi dělají "dobře", když nejsou skalní.... Pořád mě to pěkně s*** a přijde mi, že to bylo zbytečný.
 
 
HCDTOM | Jihlava
07.06.2018, 00:56
 
 
Reakce na Imbik: Tak to jsi mě asi nepochopil, nebo to s...
Je to tak Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
05.06.2018, 16:50
 
 
2019 oprava střechy? odkaz Tak aspoň to, aby dopadlo no... Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
30.05.2018, 16:07
 
 
Reakce na imbík: Aha mě to je právě divné z toho hledisk...
řešilo se to v období, kdy Dukla hrála WSM ligu a to je prostě taková soutěž, která nepřítahne sponzory ani lidi, proto bylo zbytečné řešit, jestli je nebo není fotbal. V tom je diametrální rozdíl. Teď když bylo vidět, že ELH táhne, tak by i ti sponzoři teoreticky dorazili, ovšem ne do WSM ligy. Pokud je Dukla v téhle... ehm lize, tak ji nikdo kromě jí samotné po štěstí nešlape, je jasný, že pokud se hraje ELH, tak je to pro sponzory úplně jiná písnička. To je z mého pohledu třeba rozlišovat. Notabene, po x letech by nastala situace, kdy je fotbal níž a Dukla by mohla šlapnout na pomyslný plny, takhle těžko...
 
 
HCDTOM | Jihlava
30.05.2018, 14:06
 
 
Reakce na chytry-clovek: Tak myslí to logicky tak, že kd...
Tak nějak Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
30.05.2018, 12:09
 
 
Trošku jsem se odmlčel a tady nic moc novýho, já nějak nemám už ani motivaci se tady dohadovat o tom, kdo přijde, kdo nepřijde. Na Ujčíka a Mihu názor mám, osobně bych nebral z5 ani jednoho, ale jak říkám, už se mi nechce řešit, co neovlivním. Prostě mám pořád pocit, že jsme tu ELH totálně pro***bali. Na Duklu chodit budu, četnost návštěv snižovat neplanuju, ale.. Jsem teda rád, že se aspoň hráčská část klubu se trošku oživila a skončili, ti kteří z mého pohledu měli, je po baráži, tak to psát můžu. že jsme to s golmany po*** to bylo očividný už v průběhu sezony a přesto se protěžovali ti, kteří jisto jistě odejdou, to se vědělo. Možná kdyby.... tak volden zůstane. No co bylo ,bylo. Každopádně posily slušný na to, že je to WSM a to je právě to... Nevím, asi to přeháním, ale ta pachuť teda zůstává a že bych se extra na sezonu těšil to teda zatím ne. Navíc, teď spadl fotbal, mohla se opravdu nastartovat nová era Dukly... Tak třeba se do starých kolejí vrátí pořádný dresy.
 
 
HCDTOM | Jihlava
25.05.2018, 15:06
 
 
*štebih
 
 
HCDTOM | Jihlava
25.05.2018, 15:00
 
 
Navrhuji otevřít transparetní učet na příchod Ujčíka... Smajlík Poslední kroky vedení se mi nelíbí. Štebich, Ujčík. Nesouhlasím.
 
 
HCDTOM | Jihlava
04.05.2018, 20:07
 
 
Reakce na pruhovanej: Hoši a Čagymu je kolik? XD...
Je to jednoduchý, čagy je pan bruslař. Teď se tady zase chytnete slova perspektivní, přijde mi, jako by někteří nebyli loni na zimáku. To jste neviděli, jak na to neměli? Nechápu, že to nevidíte... Dobře vedení. A 30 let opravdu není starý hráč. Skořepa je starý, zbavte se toho sentimentu, vy být manažeři, tak by to teda dopadlo Smajlík ))
 
 
HCDTOM | Jihlava
04.05.2018, 19:54
 
 
To není možný, Pekr, fakt paráda. Libí se mi to Smajlík ))
 
 
HCDTOM | Jihlava
04.05.2018, 19:53
 
 
Reakce na Esorimmer: No nebudu se hadat, jde nam vsem o ...
Ty bys tady držel i hráče v 80 o berlích Smajlík Ti zkušení byli 13 v elh a neuhráli baráž, kde byli přebruslovaní, co čekáš o rok později?! Okyslečení je druhý bonus.
 
 
HCDTOM | Jihlava
04.05.2018, 18:18
 
 
Reakce na Esorimmer: No zatim nic lepsiho nez tito kluci...
já s odchody souhlasím. Asi to citím stejně jako Béďa. Prostě... takhle tihle hráči, kteří odešli, něco berou a ukázalo se, že na ELH prostě nestačí a vzhledem k tomu, že se ukázalo, jako nevhodné měnit celý tým před elh sezonou, tak je potřeba už ve wsm lize mít tým, který bude mít větší perspektivu tu elh hrát. Ani kdyby se postup nepovedl, tak vytvořit partu ve wsm lize a bojovat další roky. Přijde mi, že to jsou to správná rozhodnutí. Ptz, ikdybychom zase do elh s těmi hráči šli, tak co? Zase se to prostě nebude moc takhle vše vyměnit.
 
 
HCDTOM | Jihlava
04.05.2018, 17:37
 
 

HCDTOM | Jihlava
30.3.2018, 20:11

"Moc iluze nemám, jen věřím, že ligu udrží a 5 jmen skončí. Seman, Divíš, Hubacek, absolutně nedostačující elh........."


Nejsem ve vedení týmu, přísahám Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
03.05.2018, 23:07
 
 
Reakce na ajet0: Jinak Skořepa byl náš druhej nejůspěšně...
Jiránek fakt paráda, hodně důležitý hráč pro nás Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
03.05.2018, 13:45
 
 
zatím se mi to fakt líbí !! Smajlík ))) Plně souhlasím s odchody, ikdyž se na mě budete zlobit, ale ještě bych dva přidal. Jména se psát nesmí, ale jsou na mém seznamu, který jsem psal během baráže. Ale chápu, že taky nejsou peníze na všechny jiné a nové. Ikdyž kus za kus by teoreticky finančně Fajn by bylo kdyby zůstal Bryhnisveen, srdcař a nadstandratní obránce na wsm ligu. Ještě věřit, že nepřijde Stebich nebo Kaláb a jsem spokojen. Ohledně golmanů, já to jako zásadní problém nevidím. Myslím, že jich dost kvalitních na trhu bude. Je škoda, že (budu se opakovat) nedali šanci Voldenovi, myslím, že by zůstal i ve wsm lize, ale je to můj subjektivní pohled, ze střípků, které jsem vypozoroval. Kořenář, no... myslím, že na NHL to není, ale spíš bude zájem někde v ELH a i San Jose bude za elh pro něj radši bych řekl.
 
 
HCDTOM | Jihlava
01.05.2018, 15:11
 
 
Já teda souhlasím, psal jsem to vlastně celou sezonu, Hubas bohužel tolik hokejovosti nemá a Béďa ví, že musí vybudovat lepší tým už v první lize, aby případně nemusel tolik měnit. Skořepa má vyšší věk, jsem trošku překvapen, že zůstavá Seman, přece jen ta rychlost tam není a na WSM ligu je hodně podstatná, všechny ty týmy mají mladé hráče, kteří jezdí. Jsme zvědav na golmany. Třeba ještě vyjde ten Kořenář...
 
 
HCDTOM | Jihlava
28.04.2018, 14:21
 
 
odkaz taky dobrý
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.