Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Imbik" |  vypnout filtr
RSS RSS
1234567891011>
imbík | HUMPOLEC
20.07.2018, 13:30
 
 
David Rittich mimo jiné i o zimáku.
odkaz
 
 
imbík | HUMPOLEC
19.07.2018, 13:15
 
 
Reakce na Jirass: Nástup na led má A-tým už teď v ponděl...
Jo v pondělí
 
 
Imbik | HUMPOLEC
18.07.2018, 21:29
 
 
Reakce na Duklačisko: Hašek? ;D...
Přesně 😀👏
 
 
Imbik | HUMPOLEC
18.07.2018, 06:35
 
 
No já si myslím, že minimálně začátek soutěže nestihne a spíše celou bude v zámoří. Takže doufam, že vedení Dukly tímhle směrem neuvažuje. Má na konci srpna letět za moře. A to my dávno jedničku musíme mít. Já jsem slyšel o jiném jménu, trošku starší a zkušenější, tak uvidíme zda příští pondělí vyjede, nebo to není pravda.
 
 
Imbik | HUMPOLEC
14.07.2018, 19:27
 
 
Reakce na Maxx: No nevím kdo z EL by do toho šel, spíš t...
Motůrek?
 
 
imbík | HUMPOLEC
14.07.2018, 10:00
 
 
Reakce na AJET0: O HCD fakt nemluví...
Já si právě myslím, že píše, že ten nový klub se poučil o proti Dukle a chtějí ho nejdříve vidět. Navíc my po víkendu nezačíname, proto mi to nesedělo.
 
 
imbík | HUMPOLEC
14.07.2018, 09:42
 
 
Reakce na Hhs23: Minulý rok som s Jihlavou podpísal ako ...
Dobře no, tím lépe pokud zde přesvědčí o kvalitách, tak jedině dobře, že mu tu šanci dáme ještě jednou. Útočníků je málo tak proč ne
 
 
Imbik | HUMPOLEC
14.07.2018, 08:45
 
 
Reakce na Hhs23: Puliš :) třeba se to na podruhé povede...
A určitě mluví Pulis o Dukle? Nebo tento nový klub znamená úplně jiný tým?
Jinak já jsem pro mu dát šanci od letní přípravy na ledě ať ukáže zda na to má a klidně ať tu hraje. Ale my jdeme na led až 23, ne?
 
 
imbík | HUMPOLEC
11.07.2018, 11:22
 
 
Reakce na Lucke: http://www.jihlavske-listy.cz/clanek257...
Dukla je jako rodina! To potěší od kluka co tu odehrál "jen" 14 zápasů. Smajlík Líbí se mi , že se za nic neschovává a bere roli tahouna na sebe, mluví o srdcařích co dychají pro klub a chce Extraligu! Smajlík
 
 
imbík | HUMPOLEC
10.07.2018, 08:22
 
 
Reakce na tomassinho: No, tak se k tomu asi taky vyjádří...
Jo tentokrát se určitě zastanu a souhlasím, že práce redakce šla nahoru. Obzvlášť Tomáš má vstřícné a slušné chovaní ke všem a jako jediný se snaží s námi tady na forum komunikovat, i když jak píše by nemusel. Jako mít videa (rozhovory s hráči) kolikrát jen pár hodin po zápase a celkově celkem rychlé info, když je co zveřejnit tu za posledních pár let šlo určitě hodně nahoru.
Jak jsem psal, soupiska mě bude zajímat hlavně se vstupem do soutěže. Teď nepotřebuji vedět kteří hráči u nás nastoupili na dovolenou a vsadím se, že hráči jako Čachotský, Zeman, Dostálek, Pekr, Jiránek, Anděl, Kajínek si každý pamatuje.
 
 
Imbik | HUMPOLEC
09.07.2018, 21:47
 
 
Reakce na HCD13: Díky já samo sebou naši soupisku znám, ...
Libi se mi, že když jsem se tu asi ve 3-4 příspěvcích za den ptal proč určité slovní spojení nelze napsat na tohle fórum, tak jsi mi psal, že už jako zlobim.
No a teď je tu neustále tvoje téma chybějící soupiska. Která ještě zdaleka není kompletní a zatím nic neurcujici. Měl by si zůstat ohleduplny ke všem stejně a už soupisku nechat soupiskou. 😀👏
 
 
imbík | HUMPOLEC
05.07.2018, 14:31
 
 
Reakce na HCD13: Koukám imbiku že se z tebe stává celkem...
Hele klidně budu za škarohlida. Je to můj názor, že jako fanouška Dukly mě tyhle otázky zajímají víc, než nová identita repre. S tou stejně nikdo nic dělat nebude a názor Dukly je ten poslední, který by to změnil. Se sestupem jsem smířen a pociťuji to například tím, že na novou sezónu se zatím netěšim a to přesto, že kádr vypadá velmi nadějně 😉. Což přisuzuji velmi "atraktivní" soutěži, kterou jsme si předtím museli vyž.at 12 let.
 
 
imbík | HUMPOLEC
04.07.2018, 19:45
 
 
Hmm to by se změnila situace a měl by tomu odpovídat i gólman a zbytek mužstva ne? Smajlík ne, že bych byl momentálně nespokejen (pokud pominu nezachranu Extraligy) , ale na reálný postup znova do Elh to chce ještě posílit.
A jinak jak se tu řešil cez...... ten člověk si z nás dělá většinou dobrý den. Ale tentokrát bych ho úplně nezatracoval, má pravdu v tom, že na to, že cíl se nesplnil a cíl byl etablovat Duklu v Extralize, tak realizační tým změn nedoznal. A kdo tedy vůbec v Dukle nese odpovědnost za skladbu a výsledky týmu? Nebo je to podobné jako s tím vyjádřením měli jsme si to uhrát sami? To znamená hráči? Celkově mi prostě přijde, že místo hodnocení repre dresů by se fanoušek klubu to znamená Dukly měl dozvědět proč se přivedli za nemalé peníze Volden, Hamill, Rabbit a následně byli vyautovani, jestli tedy na to neměli výkonnostně, proč jsme během baráže vykopli Žalčika, proč se nepřivedl někdo osvědčený a prověřený Extraligou například Nahodil, Němec střídavý starty v Boleslavi, Bartovic Vítkovice atd.......
PS: Nechci tady dělat dusno, případně podporovat rychlokvasky jako je cez, ale výše uvedené otázky mě jako fanouška Dukly a celkem srdcaře pořád hlodají, nejdou do hlavy a zajímají víc než nová identita repre. Stejně rozhodují výsledky! To, že se nám pro českou ELH povedlo objevit Erika je super, ale ten už je ve Vítkovicích a my z toho nemáme nic. Stejně jako se povedli ss Střítesky a Straka.
 
 
imbík | HUMPOLEC
04.07.2018, 09:11
 
 
Teď vážně. Kolik by jsme měli dostat jako klub za to, když Jakub podepsal na 3 roky smlouvu? odkaz
 
 
Imbik | HUMPOLEC
04.07.2018, 09:00
 
 
Reakce na Velký vezír: Ahoj přirození kolegové. Já se om...
Tak a teď teprve můžou začít prazdniny. Díky!😀😉👏
 
 
imbík | HUMPOLEC
29.06.2018, 17:16
 
 
Reakce na MontyHCD: Ligu asi koupit nechce,ale myslím si...
No dost možná máš pravdu, jinak si ten úprk nedokážu vysvětlit, ale pokud je Jarda soudnej, tak nemůže uvěřit tomu, že on něco spasí. Pokud mu těch 4-5 zápasů, které odehrál celé přišlo málo jako test, tak letos to pocítí ještě víc. A Vampola se přesvědčil v Motoru snad dost, že WSM liga není jen tak nějaká kvedlačka. Když ro řeknu upřímně, jsem mnohem radši za jednoho Dostálka než za Vampolu s Jágrem pohromadě.
 
 
Imbik | HUMPOLEC
28.06.2018, 18:01
 
 
Tak Kloz do Litoměřic, Kladynko chce od někoho koupit ELH nebo co se tam děje? Nebo to uhraje sám Jarda s Vampolou?
Není Šafránka škoda v Kolíně?
 
 
imbík | HUMPOLEC
28.06.2018, 14:19
 
 
Reakce na cez: Výborně ... 2016-17 z toho však logicky v...
Začal bych u sebe, tudíž na městě. Tam je změna potřebnější. Dukla si poradí i bez vás. Smajlík
 
 
imbík | HUMPOLEC
27.06.2018, 20:08
 
 
Honzík? 😀😀
 
 
imbík | HUMPOLEC
27.06.2018, 06:57
 
 
Reakce na tomassinho: Nikdo nepsal, že jsi kecal. Bože, ...
Hele jak jsem psal, tohle téma už nemá cenu rozmazavat, není důležité. Mě to přišlo jen úsměvné, respektive zajímavé
PS: Nevím jak líp jsem to v příspěvku měl napsat, když jsi dělal test a přesně jsi věděl o které slovní spojeni jde. 😉😀
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.