Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "chytry-clovek" |  vypnout filtr
RSS RSS
1234567891011>
chytry-clovek | Jihlava
15.06.2018, 14:32
 
 
Jakmile má někdo jiný názor, nebudeme s ním diskutovat, naopak ho musíme zcenzurovat... kdy jen jsem to v minulosti slyšel???? Smajlík
Bohužel ta svoboda slova, co byla po roce 89 už dávno není co bývala...
 
 
chytry-clovek | Jihlava
15.06.2018, 12:39
 
 
Reakce na kingslayer: Sorry jako, ale u toho, co zde byl...
Udivuje mne, že každý, kdo se nechová hyperkorektně podle nějaké šablonky musí být zákonitě volič Tomia Okamury, poslouchat Ortel, doma hajlovat apod???? Prostě nejdeš s proudem (ani ne bohužel hlavním), tak jsi Xenofob, rasista, fašista, populista a já nevím co ještě. To je podle mého názoru minimálně stejně omezený pohled jako ten, že když někdo říká, že každý černý je špatný a každý cikán krade (což pochopitelně není pravda a to ani jedno).
 
 
chytry-clovek | Jihlava
15.06.2018, 12:25
 
 
Reakce na kingslayer: Není to tak dávno, co tu redakce m...
Bohužel dnešní doba je tak hyperkorektní, že se situace rasismus začíná pomalu, ale jistě obracet naruby. Za chvíli Evropa skončí jako třeba JAR, kde je například pro firmy povinnost zaměstnat určité procento černých (bez ohledu na to, jestli jsou schopní nebo ne) apod.
Nemělo by se rozlišovat mezi tmavým nebo bílým a to ani u trestných činů, ani u vyplácení dávek.
Osobně bych rasismus jako takový ze spáchaných činů úplně odstranil, protože prokazovat, zda šlo nebo nešlo o rasismu je čistě subjektivní pocit a v dnešní době bohužel platí, že rasismus je pouze tehdy, je-li ublíženo někomu jinému než bílému. Obráceně se to jako rasismu nebere.
Když o někom řeknu, že je černý, cikán, tak to přece není rasismus, ale FAKT. Stejně jako když on o mne prohlásí, že jsem bílý. To ho přeci taky nebudu nazývat rasistou, protože má pravdu.
Když ho někdo nazval opicí, tak je to pro mne úplně stejné, jako když někdo nazve mne opicí. Nic rasistického na tom ale já konkrétně nevidím, pouze a jen bych to bral jako urážku, nic víc.
Markovi samozřejmě přeji co nejrychlejší uzdravení.
Nicméně bohužel je systém nastavený tak, že udělal chybu, protože se ozval. Kdyby to nechal být, nic by se nestalo (což je samozřejmě špatně).
 
 
chytry-clovek | Jihlava
12.06.2018, 21:11
 
 
Reakce na Laďa: https://m.facebook.com/story.php?story_f...
Tak řekl bych, že to video vzniklo na základě toho, že Popelka už má v gatích, protože si tam uvědomili, že by to byl obrovský megaprů...r, kdyby se Dukla nedejbože musela na nějaký ten zápas stěhovat.... dle jeho vyjádření je vlastně všechno v pořádku a sezona začne v Jihlavě přesně jak má, praskliny se zavaří a bude....
Nevím, jestli se ovšem tomuto pánovi dá cokoliv věřit?
 
 
chytry-clovek | Jihlava
12.06.2018, 13:20
 
 
Jen mě napadla jedna myšlenka.... jestliže byla střecha podle poslední studie statika do roku 2019 v pořádku, co by se stalo, kdyby se žádný posudek nyní nedělal a střecha pak během sezony třeba spadla a někoho nedejbože zabila? Myslím, že ten statik by měl jít za ten minulý posudek sedět nebo by měl být minimálně výrazně pokutován..... ono je taky otázka, kdo si tohoto statika a TENTO konkrétní jeho posudek zaplatil a kolik to vlastně stálo? Možná by bylo dobré, kdyby do toho začít trošku šťourat a začít to medializovat.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
12.06.2018, 09:08
 
 
Nejhorší je, že se teď posily budou shánět opravdu špatně. Vy by jste někdo šel do klubu, který možná ani nebude hrát v daném městě??? Já tedy ne....
A pokud se nepodaří postoupit letos, tak další roky to bude mnohem těžší, protože většina smluv, které máme bude podle mého názoru vázána právě na postup....
Takže opravdu není na co čekat a musí se bombardovat radní maily....
odkaz
 
 
chytry-clovek | Jihlava
12.06.2018, 08:37
 
 
odkaz
Chce to to, co se děje na radnici co nejvíce medializovat a to nejen v rámci města nebo kraje, ale celorepublikově. Ať každý v čr vidí, co za lemply a amatéry máme na radnici, aby na ně tlačili média, aby na ně tlačili občani. Víc než půlka lidí v Jihlavě ani vůbec neví, kdo je ten nebo ten.... Tak ať to teď vědí všichni.
Otevřený dopis radnici už tu byl, ale já bych udělal něco ještě mnohem víc. Třeba na náklady, které se vyberou nějaký takový dopis (text) zaslal všem občanům města do schránek (kolik by to stálo? 10 tisíc?, to by se tady vybralo). Měla by se tam zmínit návštěvnost v letošní sezoně, že neexistuje na vysočině jiná akce, která byla navštěvovanější, zmínit tam stav a neschopnost radních cokoliv rozhodnout. Případně tam napsat nějaký odkaz na video, jak naposledy jednali o HZS. To byla totální fraška.
Prostě hodně drsně. Rozeslat tento plán i všem zastupitelům na mail, aby se aspoň někteří částečně chytili za nos..... Odeslat to do všech médií a to jak komerčních, tak veřejnoprávních, ať mají senzaci a ať o ní nepíšou nebo udělají reportáž. Prostě co nejvíce ty naše .... na radnici veřejně znemožnit.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
11.06.2018, 21:06
 
 
Reakce na Spolek_fanoušků_HCD: Spolek fanoušků HCD polit...
Vzhledem k situaci. Ikdyz neznám jména kandidátů. Je možné poslat sponzorský dar na kampaň? Miliard přispěji. Dávam prozatím 1000 Kč.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
08.06.2018, 21:23
 
 
Reakce na ralf: Posilu jsem teď už fakt nečekal a navíc ...
Já je naprosto chápu.
Byl to jejich jasně nejlepší obránce a to jak v produktivitě (celkově ve WSM v první desítce) a jasně suverénně nejlepší hráč celé WSM ligy v +- bodech.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
08.06.2018, 20:46
 
 
Třeba se nějakým zázrakem udobří vztah klubu se Šidlíkem a s obranou bych byl vcelku spokojen.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
08.06.2018, 20:43
 
 
zbytek doplnit hostovačkama a mladýma.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
08.06.2018, 20:43
 
 
Do útoku bych zkusil Březinu, do brány, kéž by se ještě na rok vrátil Kořenář.... Případně ten Vejmělka... a ještě tedy jednoho obránce....
 
 
chytry-clovek | Jihlava
08.06.2018, 20:25
 
 
Reakce na HCD13: No tak ty přijdeš já taky možná ještě c...
Jojo, Motor si určitě ujít nenechám to se spolehni Smajlík
Jinak Štindl... super posila. Tak se mi to líbí. Dobrá práce. Přesně takovýto typ obránce takového kalibru jsem si představoval. A to nemusíme být ani Třinec ani Kometa Smajlík . Teď ještě jednoho podobně dobrého beka, jednoho super útočníka a pochopitelně zeď do brány a můžeme začít.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
08.06.2018, 11:34
 
 
Ale tedy líbí se mi návrh na 2.ligu.
4 skupiny po 7, play off 16 týmů konečně napříč skupinami... a finále na 4 vítězné zápasy. Žádná trapná skupina o třech týmech.
Snad to Ti joudové na svazu posvětí.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
08.06.2018, 11:31
 
 
Tak pokud to by ještě to po dalším rozšíření bylo příští sezonu na 16 týmů, po první části (každý s každým 1x doma a venku) a pak by se to rozdělilo na dvě tabulky, osm lepších a osm horších a ti všichni mezi sebou, tak to by se ještě dalo, protože by kvalitnější týmy měli lepší přípravu na baráž a neobtěžovali by se zápasy s farmami.... ale to nikoho asi nenapadne...
Předloni, kdy jsme hráli nepostupovou baráž byla WSM liga velmi dobře vyrovnaná. Tam nebyl příliš rozdíl hrát proti 4.týmu nebo týmu na 12.místě... teď to je spíš paskvil, kde bude pět hodně dobrých soupeřů, pět průměrných a zbytek za trest a zápasy k nekoukání....
 
 
chytry-clovek | Jihlava
07.06.2018, 21:01
 
 
Reakce na Kelt: Ahoj. Útok se mi líbí, ale v obraně by t...
Však já taky chodím na Duklu. Ale samozřejmě sleduji i ten hokej jako takový. Třeba letos jsem co se týká zážitků ze zápasu v základní části nešel domů ani jednou zklamaný nebo naštvaný (samozřejmě jsem byl naštvaný kvůli prohře, ale kompenzovalo to to, že ten hokej za něco stál, že jsme se prali).
V postupové sezoně těch naštvání z hokeje pár bylo. Rok předtím takových zápasů bylo víc, třeba zápas s Mostem a to i přes výhru... po něm jsem na následující zápas nešel, protože jsem celou cestu domů nadával na to, co to tam oba týmy předvedli za "výkon".... takže asi tak.
Já chodím na Duklu rád, letos jsem byl nadšený z těch zápasů, ale prostě když pak přijede tým jako Most nebo letos Benátky, tak prostě ten hokej mně osobně NEMŮŽE bavit. To prostě nejde a Dukla za to fakt nemůže.... a abych byl jen a pouze naštvaný, kvůli tomu přeci na ten hokej chodit nebudu.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
07.06.2018, 12:01
 
 
Jasně. Kdyby bylo poznat, že Dukla hraje fakt dobře a že jí to fakt šlape a že mně ten hokej baví, tak se to změní, ale co jsem tak stihnul kouknout na letošní zápasy např. Varů proti Benátkám apod, tak to bylo taky naprosto o ničem. Jeden tým to nevytrhne. K tomu, aby hokej jako hra za něco stál, jsou potřeba dva kvalitní týmy, ne pouze jeden.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
07.06.2018, 11:59
 
 
Reakce na medaji: Tak určitě mě to taky mrzí ale zase ne...
Mno.... mne zatím ta nová sezona moc neláká... samozřejmě zápasy s Kladnem, Motorem nebo Prostějovem určitě sledovat budu a bude to mít kvalitu, ale zatím stále říkám, že na Benátky nebo Litoměřice mne nikdo nedostane.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
07.06.2018, 11:43
 
 
Reakce na HCDTOM: Pořád si myslím, že nás ta pro*** ELH ...
Taky mne to pořád strašně mrzí. Když si vzpomenu, jak veliký náskok byl po 4.kolech baráže.... Jak jsme ztratili vyhraný zápas ve Varech, v Litvínově, jak jsme to odflákli v prvním utkání na Kladně..... A když si vzpomenu, že teď budeme hrát proti Benátkám, Litoměřicím apod a loni jsme doma porazili Spartu, Kometu, Třinec.... Je mi skoro do breku. Jsme fakt .... že jsme to pustili.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
07.06.2018, 08:17
 
 
Reakce na Falk: Jsem přesvědčený, že takhle kvalitní zák...
Tak co se týká útoku, tak máš bezesporu pravdu, kvalitnější útok na začátku přípravy Dukla za posledních 15 let snad ještě neměla. Co se týká obrany je to už slabší a tam s tím nesouhlasím. O brankářích se nemá smysl zatím bavit.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.