Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "tomassinho" |  vypnout filtr
RSS RSS
123456789>
tomassinho | HCD
10.07.2018, 09:23
 
 
Reakce na HCD13: Imbiku: jo mas pravdu s tim zlobenim. ...
Pakliže na mé lehké objasnění situace reagujete takhle, tak je to poslední, co jsme si zde my dva napsali. Hezký den.
 
 
tomassinho | HCD
10.07.2018, 04:03
 
 
No, tak se k tomu asi taky vyjádřím, ačkoliv bych nemusel a už se mi zavírají oči. Nehledě na to, že než to tady dokolečka opakovat, bylo by možná lepší napsat na Ptejte se (Redakce...).
SOUPISKA: Již pár let platí, že soupiska je zveřejňována s nástupem hráčů do druhé části přípravy, tzn. s nástupem na led. Tak tomu bude i nyní. Loni a předloni se to tady taky řešilo.
ZRANĚNÍ: Na toto téma jsem tu psal několikrát. Odpovídal na to i pan jednatel. Opravdu se mi to nechce pořád dokola opakovat. A bohužel, třeba u Rada Puliše (tímto mu za celý klub přejeme pevné zdraví) jsme stanovovali předběžný termín návratu a nakonec se z toho stalo něco, co bylo nepřijemné klubu a jistě i hráči. Nehledě na to, že za poslední sezonu a půl v rámci možností a rozhodnutí klubu infoemujeme (aktuality a sociální sítě), že ten a ten již trénuje atd.
ZMĚNY V KÁDRU, HOSTOVÁNÍ: V článku k příchodu každého hráče je info, na jak dlouho podepsal (např. Smlouva na rok s opcí atp.)
Občas mám od některých lidí pocit, že trvale hledají chyby nebo kritizují. Říct např., že to pak ten web můžeme rovnou zavřít, nemá s konstruktivní kritikou cokoliv společného... Letos se nám povedlo, že jsme měli prakticky ihned rozhovory nejen se všemi nově příchozími hráči (u Petra Štindla bylo zpoždění, jelikož v době jeho příchodu jsem byl poprvé za poslední tři roky na dovolené), ale i s hráči, co prodloužili smlouvu. To si myslím, že není úplně k zahození.
Samozřejmě rezervy jsou, víme o nich a snažíme v rámci možností co nejvíce vstříc, ale občas to, co tady čtu (a nemusel bych), dost mrzí..
Zkuste, prosím, někteří příště využít možnost Ptejte se (Redakce, Marketing, Jednatel). Díky moc.
Dobrou noc.
 
 
tomassinho | HCD
08.07.2018, 21:29
 
 
Reakce na La__Mouche: Hoši, hoďte tu minulou sezónu kone...
To právě že teprve uvidíme. Proto ve většině článků píšeme spíše První liga.
 
 
tomassinho | HCD
02.07.2018, 15:46
 
 
Reakce na hadas: Jenže se stadionem to všechno stojí a p...
Přesně tak. Fotbalovou terminologií, kdyby se po každém neúspěchu střídal trenér, tak by dnes asi svět patrně neznal Alexe Fergusona. Pardon, Sira Alexe Fergusona.
 
 
tomassinho | HCD
28.06.2018, 17:26
 
 
Reakce na cez: Výborně ... 2016-17 z toho však logicky v...
Výborně, přesně tak. Každý rok je v přípravě dílčí změna. Jenže to je třeba pozorně číst 😉😉 Kdo si myslí, že jedeme rok co rok stejnou přípravu, je blázen. Hoďte na něj síť 😂
 
 
tomassinho | HCD
28.06.2018, 11:27
 
 
Reakce na cez: je mi podivné, že o letní přípravě se pí...
A předtím vedla radikální změna k postupu do TELH aneb něco někomu prostě vysvětlit nejde, čistej Zbyšku Smajlík
PS: Před dvěma roky, tzn. před postupovou sezonou 2016/2017.
 
 
tomassinho | HCD
27.06.2018, 09:06
 
 
Asi tak nějak jsem to chtěl napsat, proto ti tam tentokrát ty dvě slova nechám. I když nechápu, proč prošla..
Imbík: Původně jsi psal slovní spojení domluvený výsledek zápasu (25.6., 15.:10). Až druhý den jsi napsal, že jsou to jen dvě slova.. Ale to jsme zase u těch dětech na písečku.
 
 
tomassinho | HCD
27.06.2018, 02:57
 
 
Reakce na Imbik: Takže jsem asi teda úplně nekecal pokud...
Nikdo nepsal, že jsi kecal. Bože, to je zase slovíčkaření. Měl ses v původním příspěvku vyjádřit jasněji a ušetřili bychom si 10 příspěvků o ničem. Aspoň ale vidíš, že prošetříme, když mužem.
Cenzura? eSports má prostě seznam slov, která diskuzní fórum nepřekousne. Doposud jsem myslel, že jsou to jen urážky a vulgarismy, což chápu, protože nejsou kapacity na to projíždět a kontrolovat všechna DF klubů, kteří ho zatím ještě mají.
A když už se tady Míra pořád ohání domluveným špílem, tak je třeba připomenout, že k němu vůbec nemuselo dojít. Nejsou to příjemná slova, ale bylo tomu tak. To už je ale minulost. Vrátíme se.
 
 
tomassinho | HCD
26.06.2018, 15:23
 
 
Psal jsem na eSports.cz a prověřil to. Dané slovní spojení je v seznamu blokovaných slov. Pokud s tím má někdo problém, ať napíše provozovateli webu.
 
 
tomassinho | HCD
26.06.2018, 08:11
 
 
Reakce na imbík: Tečky jsou tam místo domluvený jinak to...
Proč bych to měl screenovat, když jsem to níže rovnou napsal a funguje Smajlík A nejen mě, pruhovanej to napsal taky...
 
 
tomassinho | HCD
25.06.2018, 16:25
 
 
Reakce na imbík: Snad si nemyslis, že český svaz bude ře...
Test:
Domluvený výsledek zápasu.
Tento text funguje. Patrně jsme napsal špatně něco jiného.
 
 
tomassinho | HCD
24.06.2018, 00:37
 
 
Jo a taky se mi líbí, že v dresu pózuje Ríťa Smajlík
 
 
tomassinho | HCD
24.06.2018, 00:34
 
 
Reakce na pinguin4: Tome a co se Ti na tom líbí nejvíc? ...
Líbí se mi ten znak jako takový a merch s tím související. Třeba na polokošili s tímto znakem se vyloženě těším. Přece neznamená, že když jde o reprezentaci, musí být na dresu státní znak. Celkem se ztotožňuji s tím, co říkal Záruba. Jen škoda, že to nepřišlo už dříve, třeba při 100 letech českého hokeje.
Jediné, co se mi nezdá, je nápis Czech Republic. Ten bych tam nedával. Ale zase Rusko tam nápis má, Finsko taky, USA přímo ve znaku...
Stejně tak ale chápu, že dost lidem se to líbit nebude.
 
 
tomassinho | HCD
23.06.2018, 23:06
 
 
Zase budu v menšině, ale mě se to poměrně líbí Smajlík
 
 
tomassinho | HCD
19.06.2018, 16:13
 
 
Jak už jsem to tady psal - v postupové sezoně přišel Míra Svoboda v půli července. Gólmani mají tak jako tak odlišné tréninky, jsou de facto mimo A-tým. A k Larsovi, pokud bylo řečeno, že cizinci by pro nás ve WSM Lize nebyli ekonomicky dostupní, tak by tu nezůstal ani Lars.
 
 
tomassinho | HCD
15.06.2018, 12:47
 
 
Reakce na kingslayer: Možná nemáte povinnost moderovat f...
Bod 5 za vulgarismus smazán, stejně jako tomu během této sezony v podobných případech bylo. Ano, redakce si vyhrazuje právo, ale nemá to za povinnost. Provozovatelem stránek a diskuzního fora je eSports.cz. Pokud se ti něco nelíbí, napiš jim na podporu.
Redakce nemá povinnost moderovat forum. Ve finále to dělám výhradně já a ještě ve svém volném času (něco jako z dobré vůle). Pokud myslíš, že by jsi to zvládal lépe, prosím - klidně přenechám. Patrně by tě jistě bavilo, kdybys jel třeba na dovolenou a sem tam po očku mrkl na DF, co se zde děje Smajlík
 
 
tomassinho | HCD
15.06.2018, 12:06
 
 
Mazalo se za vulgarismy, resp. jejich klíčky. V těch bodech, co jsi uváděl, vypneme tedy příspěvek č. 5.
PS: Redakce nemá povinnost moderovat toto fórum.
 
 
tomassinho | HCD
15.06.2018, 00:51
 
 
Reakce na Excalibur: Na facebooku je odkaz na článek o M...
Mě naštvalo, že byl ten příspěvek 2x smazán, jakože se to netýká Jihlavy. A čeho jiného jako? Tak jsem to tam postl znovu. Už to smazané nebylo, ale pan Hübner zakázal komentáře...
 
 
tomassinho | HCD
12.06.2018, 10:48
 
 
Reakce na duklačisko: ..je to presne jak jsem psal...ses...
Jasně, a přesně kvůli nějaké díře v konstrukci jsme před měsícem a půl sestoupili. No teď jsi na to kápl. By mě zajímalo, kam se na tyhle fantasmagorie pořád chodí...
 
 
tomassinho | HCD
31.05.2018, 00:13
 
 
Reakce na HCDTOM: Trošku jsem se odmlčel a tady nic moc ...
Ani kdyby Lars dostával mnohem více prostoru, tak by nezůstal. Jednatel to ohledně zahraničních hráčů řekl jasně, že vedle sportovního hlediska byli cizinci pro Duklu v ELH ekonomicky zajímaví, v 1. lize už by tomu tak nebylo. To byl vlastně i případ Nika, který tady měl smlouvu ještě na rok a byl tu spokojený, ale bohužel.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.