Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "wortyr" |  vypnout filtr
RSS RSS
12345678>
wortyr | Dukla
26.06.2018, 13:40
 
 
Jose: jojo, je to tak... Přijde mi celkem komický, že hokej bere spoustu peněz z veřejných zdrojū (což je dle mě ok, bylo to tady tak vždycky), ale když se má zpátky něco vrátit (třeba to, že dres si můžeš udělat i doma), tak to najednou ne.... trošku divný... Smajlík
 
 
wortyr | Dukla
11.06.2018, 23:01
 
 
Tragický radnice jsou v republice leckde, ale že to u nás dotáhnou do takovejch rozměrů, to jsem teda netušil Smajlík . Tak aspoň něčím se dostaneme do novin Smajlík .

dozlo: tenhle seznam by měli někde pěkně otisknout, slušná skupinka. Ještě by to stálo za to doplnit o citáty, těch bylo taky spousta.

„Byl jsem minulý týden ve Skandinávii, tam kde se hokej nehraje na Islandu, a potkal jsem tam jednoho člověka, který se mě okamžitě ptal odkud jsem. Když jsem řekl, že z Jihlavy, tak odpověděl, jo znám, dobrý hokej. Musel jsem bohužel říct, že teď zrovna moc ne, ale že do dvou tří let už to zase bude dobré.“ 23.06.2005, Vladimír Hink
 
 
wortyr | Dukla
27.05.2018, 20:27
 
 
Fotbalu nic špatnýho nepřeju, chápu že někdo je fotbalovej a hokej nemusí, nebo má rád oba sporty.

Letos je to pro Jihlavu opravdu výborná vizitka. Smajlík
 
 
wortyr | Dukla
02.05.2018, 20:01
 
 
Pruhovanej: je to tragický, kam to tam dovedli... nejednomu fandovi z toho musí bejt dost smutno, bejval to sebevědomej klub...
 
 
wortyr | Dukla
01.05.2018, 11:28
 
 
AJET0: vidím to podobně. Pepa se v ELH neztratil - a hrál proti nejlepším pětkám soupeřů. Pokud mu někdo nabídl dobrou smlouvu byla by v jeho letech blbost to nevzít. A Hubas byl jeden z nejlepších hráčů na oslabení v letošní ELH, takže o něj bych řek zájem je určitě.
 
 
wortyr | Dukla
30.04.2018, 14:46
 
 
Kubovi hodně štěstí. Má nejvyšší ambice a to je sympatický. Snad mu to vyjde! Myslím, že mu budou všichni Dukláci držet palce, stejně jako Ríťovi. Smajlík

Míšu Hlinku jsem nečekal, to je fakt super!
 
 
wortyr | Dukla
29.04.2018, 23:06
 
 
hadas: souhlas ve všech bodech! Klesat na úroveň jinejch opravdu nemusíme a jsem rád, že se to tady dělá jinak.
 
 
wortyr | Dukla
26.04.2018, 20:54
 
 
Kelt: já vím proč... protože se na radnici 20 let dělá úplný kulový (resp. to co píše Lufa) a nemají NIC připravené. Nemají ani lokalitu, kde by to šlo. Takže i když by začali zejtra, tak než budou mít všechno co je potřeba, tak to bude trvat 5 let a ta koncepce už dávno nebude existovat Smajlík . Jsme prostě v háji.... Navíc, když někdo roky skoro nic nedělá, těžko se ty zatuhlý kola roztáčí.

Siroko: je to smutný. Mám tak nějak strach, aby za 10 let nebyl náš mezinárodní hokej stejně trapnej, jak fotbal... a rozmrvený soutěže o 15 týmech či každý 2 roky jinej model soutěží mládeže asi nebude to správný řešení...

HCDTOM: Mírovi to strašně přeju. Moc to chtěl a makal na tom co to šlo. A jde postupně za svým cílem. Tady je jen vidět, že když se chce, tak to jde.
 
 
wortyr | Dukla
25.04.2018, 20:11
 
 
Pro zasmání ... kdo si ještě vzpomene, jak se skandovalo na HZS proti Švihálkovi když začal při zápasech vypadávat proud? A nakonec to městu prodal... ne, že by na tom záleželo... Smajlík

A ještě dobová četba: odkaz
 
 
wortyr | Dukla
25.04.2018, 13:52
 
 
La__Mouche: též souhlas. Na Duklu chodil děda, chodí táta, já a doufám, že jednou budou i moje děcka. Tohle se prostě nepřevlíká jak trenky Smajlík .

Jednou, až se najde na radnici někdo schopnej a dokáže vyřešit stadion, tak věřím, že i s penězma to bude lepší. I na Vysočině jsou schopný lidi a úspěšný firmy - ale dokážu pochopit, že spojit svůj název s HZS je spíš antikampaň a nikomu se do toho nechce. Dovedete si představit tý naší stodole říkat *sponzor* arena? Vždyť by se jim všichni jen smáli Smajlík . Zimákem to všechno začíná a končí.

Jinak ten borec z Varů má celkem odvahu. Dávat šanci všem zkoušel už Padělek a jak to dopadlo víme. Bez výraznýho posílení prvoligovýho kádru je dle mě jistá baráž. Náš tým byl silnější než loni (minimálně v obraně o dost) a stejně to nestačilo - a jestli si myslej, že bude Podlipnik střílet v extralize tolik gólů co ve WSM, tak to hodně štěstí Smajlík .

 
 
wortyr | Dukla
24.04.2018, 12:52
 
 
Jerryk: souhlas. Vidím to podobně.

Siroko: myslím, že to je částečně tím, že zdejší osazenstvo už má něco s hokejem odžito Smajlík .
 
 
wortyr | Dukla
23.04.2018, 18:01
 
 
tomassinho: též tomu věřím a mám to stejně.

0000dukla: myslím, že obrana se změní hodně. Paradoxně ta v ELH fungovala nejlíp, takže bude o hráče velkej zájem. Váňa a Šídlo by zůstat mohli. Zbytek nevím nevím. Nikolai těžce pochybuju. Víc věřím, že zůstane zdravý jádro útoku. Kéž by se povedlo doplnit taky 1 - 2 našima mladejma co by se chytli a stříleli góly jak na běžícím páse (a pak jsem se probudil Smajlík )
 
 
wortyr | Dukla
23.04.2018, 14:45
 
 
DUKLIČKA: však to bude jako vždycky... všude něco, na Vysočině jen kamení a brambory. Je třeba zasadit sliby do prostředí s ohledem na kulturu a zvyky v kraji :-) .

La__Mouche: nic si z toho nedělej, já taky nevsadil. Prostě jsem tomu v hokeji nevěřil. :-)

Jinak přijde mi, že půlka lidí vůbec nechápe o co jde. O sestup přece vůbec nejde - měli jsme si to uhrát a bylo to v našich rukách - s WSMákama jsme uhráli málo bodů a je to spravedlivý. To je ale tak nepochopitelný, že někomu prostě vadí zjevná nepoctivost a podvody prostě z principu? Asi ne... ostatně v našem státě, co čekat...
 
 
wortyr | Dukla
23.04.2018, 08:49
 
 
imbík: IQ člověka, který nevidí rozdíl mezi nasazením slabší sestavy a domluveným výsledkem je... haha Smajlík . Ta fáma s Pardubicema je teď populární, mě by jen zajímalo, kolik z těch chytráků ten zápas s Pardubkama vidělo.

Vary si postup zasloužily za to jak hrály. Mohly si to uhrát čistě, Litvínov by s klidem zašlapaly do ledu. Doteď nechápu, že se chtěly něčěho takovýho účastnit.

Čest fandům Varů a Litvínova, kteří to neschvalují. Líbil se mi názor od fandy Litvínova, že v čechách všichni nadávaj, že je někdo ojebal, dokud to pro ně neni výhodný - to pak držej hubu a obhajujou to Smajlík . Žádnej slušnej sportovní fanda ale nemůže mít radost z něčeho takovýho - kdyby to mělo fungovat takhle (směr fotbal), tak bude hokej beze mě.
 
 
wortyr | Dukla
22.04.2018, 23:17
 
 
anry: Smajlík pěkně řečeno

Já už toho s Duklou zažil za posledních 20 let - a to nejsem tak starej Smajlík . Jeden sestup navíc - pche - to mě od hokeje určitě neodradí. Akorát mám trochu strach, kde budeme hrát od 1.1.2019. Ale hrát budeme, a to je důležitý! Dukla navždy! Smajlík
 
 
wortyr | Dukla
22.04.2018, 22:00
 
 
Ještě jsem zapomněl napsat, že budou prémie - na radnici mají řek bych upřímnou radost z výsledku sezóny... Teď už stačí jen zbořit HZS a je konečně po problému... Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
wortyr | Dukla
22.04.2018, 21:56
 
 
Co napsat... hrál se tu nejlepší hokej za spoustu let a bavilo mě to. Škoda, dělali jsme co jsme mohli, nestačilo to. Chtěl bych vypíchnout Čagyho a Hubase. Díky kluci! Každej má svý limity na posily se nesehnaly prachy.

Díky všem, co se dneska přišli rozloučit se sezónou i za ten konec - tým si to za celej rok zasloužil.

Ten odpad, co se odehrál ve Varech... co k tomu říct... ještě bych dal pár pokut za sprostý skandování, to je totiž to, co děti nejvíc ohrožuje :-) .
 
 
wortyr | Dukla
13.04.2018, 18:20
 
 
dozlo: myslím, že Litvínov je na tom tak nějak podobně jak my :-) . Jestli to dneska dopadne jak to vypadá, tak v příštích dvou kolech se Vary s Kladnem podělí a je konec. :-)
 
 
wortyr | Dukla
13.04.2018, 18:09
 
 
Mě jen nejde do hlavy, co se změnilo... obrana hrála v lize skvěle a teď tam každej zápas nechají ze začátku 2 ujet? To přeci nemůže bejt jen hlavou.... Je to celý nějaký divný...
 
 
wortyr | Dukla
13.04.2018, 11:15
 
 
Z toho rozhovoru je cejtit, že i Béďa už ztratil víru, že se s tím zimákem něco udělá - a to neni moc dobrý.

Znám celkem dost lidí z různejch míst Vysočina a když se bavíme o Jihlavě, každej řekne ZOO, hokej a jinak tam chcípl pes (myslím, že každej ví dobře, že to neni vymyšlený, od svejch známejch). Dlužno dodat že spousta měst na Vysočině je na tom hodně podobně.

Když si chtěli známý zajet na koncert (kapelu už nevím) a bylo to na HZS, radši si počkali a jeli do Prahy - i když to je sakra dál. Proč asi.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.