Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
jerryk | Dukla
14.01.2018, 19:55
 
 
Reakce na imbík: Ježíš, kde já píšu aby ses radoval? Já ...
Ok rozumím.
Ja bod neberu, protože na to koukám čistě matematicky a počítám boby k záchraně.
Koho maji na soupisce a koho porazili me nezajímá. Sou dvanáctý a tam chcem být my. Víc k tomu nemám.
 
 
HCDTOM | Jihlava
14.01.2018, 19:54
 
 
Reakce na imbík: 😁 zlatý moje nadávání na rozhod...
souhlas, až na to, že tvoje nadávání na rozhodčí je proti tomu zlatý Smajlík Smajlík
 
 
anry | Jihlava
14.01.2018, 19:53
 
 
jak to tak tady čtu tak mě přijde, že valná většina dopisovatelů zde se snad opět těší na Kadaň, Třebíč, Litoměřice, nedej bože Most Smajlík !
 
 
vlastanek | Třešť
14.01.2018, 19:53
 
 
Reakce na imbík: 😁 zlatý moje nadávání na rozhod...
Myslím,že bod je dost,jen škoda,že jsme nebrali bod v Olmíku ,ale až nyní,kdy jsme měli vyhrát Smajlík Ale hlavně chce to něco udělat s tou přesilovkou,když už nedáme ani 4 na 3 tak už nevím co by jsme mohli chtít více a ty nájezdy se holt někdy povedou a jindy zase né,to už je loterie Smajlík Ale co tak v pátek Sparta a uvidíme,stěžejní budou ty zápasy v Liberci
 
 
anry | Jihlava
14.01.2018, 19:51
 
 
Reakce na imbík: 😁 zlatý moje nadávání na rozhod...
imbíku... souhlas!!! jejich soupiska je nabušená JMÉNAMA a jejich výkon zralej na baráž!
 
 
imbík | HUMPOLEC
14.01.2018, 19:49
 
 
Reakce na jerryk: No akorát teda kdy přijde ten důležitý...
Ježíš, kde já píšu aby ses radoval? Já jen píšu, že jsme získali bod venku a tady to vypadá jak po prohrané baráži. Tahle Bolka porazila doma Spartu, hráče tam má z reprezentace a náš kádr hraje prostě to na co má, možná ještě trošku nad to na co má. V naší situaci je bod málo to souhlas. Ale z Bolky já bod beru. Kdyby Cagy to tam pověsil a netrefil tyčku, tak jsme tu třeba slavili 3 body. Ale taky nemusel být ani bod. Kdyby jsme takhle hráli doma proti Liberci, tak jsme neprohráli 0-2. Proto píšu, že tu kritiku zrovna po dnešku nechápu. A taky to, že dnešní výkon nebude moc za to, že případně spadneme do baráže.
 
 
jerryk | Dukla
14.01.2018, 19:47
 
 
Reakce na tomassinho: Jasný. A taky je třeba si uvědomit...
Myslím že na tyhle počty uz nemáme moc času. Samozřejmě že kdybysme prohráli v normální hrací době tak je to uz úplně blbý, ale v naší situaci je ztrata i prohra v prodloužení. My musíme dvanáctý, jedenáctý... tym porazit, pokud jeste chcem myslet na vyhnutí barazi
 
 
medaji | Jihlava
14.01.2018, 19:43
 
 
Reakce na Norwayking: Viděl někdy někdo dát Pepu Skořepu...
Zcela souhlasím. Hamill jeden z našich hráčů co má nejšikovnější ruce a nejede. Nechápu to . Sice stahujeme Litvinov ale nikoho dalšího to je škoda. Tři dodá z tehle dvou venkovních zápasu super ale v naší situaci to asi moc neřeší.
 
 
jerryk | Dukla
14.01.2018, 19:42
 
 
Reakce na imbík: 😁 zlatý moje nadávání na rozhod...
No akorát teda kdy přijde ten důležitý zápas, když dnes se máme radovat ze ztráty bodu na dvanáctý tym tabulky se super soupiskou?
 
 
maxx | London
14.01.2018, 19:42
 
 
Nahoru to nepůjde pokud takhle všechno proser.me. Jen jednou za celou sezonu jsme uhráli dvě výhry po sobě a to nebyly za 3b. S takovou se sebevědomí nezvedne ať jsou kluci bojovníci jaký jsou. Přitom dneska to mohlo vyjít a být trochu líp. Ku... já bych jim to tak přál a tohle mě prostě sere.
 
 
14.01.2018, 19:41
 
 
Tak já myslím, že poslední čtvrtina začala přesně v duchu, jak to bylo doteď - opět zápas minimálně na 2 body (a to i přesto že vím, že i MB měla dost šancí), a opět máme jeden.
Dneska se to mělo urvat jednoznačně v přesilovce 4 na 3, která trvala 2 minuty. To prostě musí bejt gól! Ale zase jsme byli lepší v 3 na 3, než 4 na 3, přijde mi to, jak když těm klukům něco přepne v hlavě, když je přesilovka a vůbec si nevěří, nikdo nic pořádnýho neudělá...
Souhlasím, že Skořepa poslední nájezd jet neměl, teď se mu moc nedaří, měl jet Hamill nebo Hlinka - ten dnes u gólu na 2:2 předvedl, že má taky šikovný ruce.
Volden dneska (kromě nájezdů) vynikající, na tom bodu má velikej podíl.
Jinak zbytek ZČ už se po dnešku asi bohužel omezí jen na to, jestli dotáhnem aspoň Litvínov, protože výš už to opravdu nevypadá. 
 
Esorimmer | Jihlava
14.01.2018, 19:41
 
 
Pořád to samé. Kromě přesilovek nemame střelce. Do útoku k Cagymu a Hamillovi mít střelce jako je Vondrka, Lukeš, Stach a pod. tak jsme někde jinde. Jinak se Dukla nemá za co stydět. Škoda, stačí jeden produktivní střelec .....
 
 
tomassinho | HCD
14.01.2018, 19:39
 
 
Jasný. A taky je třeba si uvědomit, že ještě 7 minut před koncem jsme prohrávali 1:2 a nemusel být bod žádný. Já samozřejmě beru, že to mohlo být za 3 nebo za 2 = ztráta. Ale vidím i možnost B, že jsme mohli jet domů s nulou. Pořád je to 2 zápasy venku = 3 body, a na tři soupeře před námi jsme za tyhle kola nahrály body.
 
 
imbík | HUMPOLEC
14.01.2018, 19:38
 
 
😁 zlatý moje nadávání na rozhodčí. My vybojujeme bod, Boleslav proti nám má dream tým a bod je nám málo. Taky to Boleslav mohla za stavu 2-1 zavřít jako Hradec u nás a nemusel být ani jeden. Pokud spadneme do baráže dnešním výkonem rozhodně ne. Já bod beru, i když to v naší situaci je málo. Ale mrkněte na soupisku dnešního soupeře. 😉
 
 
jerryk | Dukla
14.01.2018, 19:35
 
 
Reakce na tomassinho: Reaguju na dnešní situaci. Mohli j...
To soudis špatně. Bylo to myšleno ze sme udelali minus bod na skoro soupeře v tabulce
 
 
pruhovanej | Jihlava
14.01.2018, 19:35
 
 
Tome, v tuhle chvíli je si potřeba uvědomit, že každá ztráta s možným soupeřem z play out je jednoduše ztráta. Matematika je jednoduchá.
 
 
jerryk | Dukla
14.01.2018, 19:33
 
 
Tak ok, tak je super že sme ztratili bod na možná posledniho soupeře kterého lze preskocit v souboji o baráž Smajlík
 
 
radekstava | Polná
14.01.2018, 19:33
 
 
Myslím že horší tým než dneska už nepotkáme.O to větší škoda bodů .Dneska jednoznačně proměňování šancí .A nejde o přesilovky.Ale stejně kluky chválím.Půjde to nahoru a na konci to bude dobrý.
 
 
tomassinho | HCD
14.01.2018, 19:32
 
 
Reakce na jerryk: Proste radši vyhrajem. V naší situaci ...
Reaguju na dnešní situaci. Mohli jsme mít body tři i dva, máme jeden a taky nemusel být žádný. Soudě podle tvého příspěvku si myslím, že by snad bylo lepší, kdybychom prohráli za nula... Ach jo Smajlík
 
 
pucman | Jihlava
14.01.2018, 19:32
 
 
Jedeme dal. V patek dame Spartu!! Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.