2:8
(2:2, 0:2, 0:4)

Mladší žáci ve Zlíně odehráli parádní třetí třetinu

28.09.2016

Ve středu 28. září cestovali svěřenci Martina Pykala do Zlína. Po první třetině byl stav nerozhodný 2:2. Ve druhé části již hosté nepovolili domácím skórovat a sami přidali dvě branky, vedli tak 4:2. V poslední třetině poté jihlavští mladíci vstřelili čtyři branky a zvítězili ve Zlíně vysoko 8:2. Čtyři body za tři góly a asistenci si připsal Hynek Peš.
28.09.2016, Liga mladších žáků "C" - 4. kolo

Berani Zlín

Málek (30. Malota) - Špaňhel, Čapka, Stiksa, Morbicer, Žižka, Páže, Heš, Jecho, Holba, Hamrla, Leška, Babulík, Najman, Sukup, Janovský, Marton, Gerych, Čech
2

Tesař - Port, Jeletz, Doškočil, Matějíček - Peš, Kudrna, Fábry - Novák, Bakus, Vandas - Křížek, Štos, Habermann
8
Branky a nahrávky: 13. Jecho, 18. Babulík (Najman) - 4. Kudrna (Fábry), 17. Doskočil (Matějíček), 21. Peš (Fábry), 31. Peš (Kudrna), 42. Habermann (Doskočil), 46. Doskočil (Matějíček), 50. Peš (TS), 52. Kudrna (Fábry, Peš). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 46. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:8.