2:6
(0:1, 1:1, 1:4)

Mladší žáci v souboji o čelo tabulky skolili Olomouc a jsou první

09.10.2016

Před utkáním ztrácela domácí Olomouc na dosud neporaženou Duklu jen dva body, hrálo se tak o první místo v tabulce. Jihlava šla do vedení v jedenácté minutě gólem Martina Matějíčka a v šestatřicáté minutě zvýšil její náskok Matěj Doskočil, ale domácí ještě do konce druhé třetiny vyrovnali. Ve třetí části však Dukla rozhodla o vítězství. Postupně se trefil Patrik Štos, během jedné minuty Václav Kudrna s Oldřichem Novákem a stav utkání uzavřel Hynek Peš. Jihlava tak vyhrála 6:2, zvítězila v šestém utkání sezony a jasně vede ligovou tabulku.
09.10.2016, Liga mladších žáků "C" - 6. kolo

HC Olomouc

Navrátil - Hejduk, M. Svoboda, Galvas, Hanák, Polcr, T. Svoboda - Jeřábek, Šmička, Šulgan, Píppal, Florýk, Pastrnek, Špiroch, Tlach, Podlaha
2

Sigmund - Port, Doskočil, Jeletz, Matějíček - Fábry, Kudrna, Peš - Vandas, Bakus, Novák - Habermann, Štos, Křížek
6
Branky a nahrávky: 36. Jeřábek (Svoboda), 57. Jeřábek (Tlach) - 11. Matějíček, 36. Doskočil (Fábry, Peš), 43. Štos (Křížek), 47. Kudrna (Peš, Fábry), 47. Novák, 55. Peš (Bakus). Rozhodčí: Axman - Štreitů. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:6.