13:1
(3:0, 5:1, 5:0)

Šesťáci vypráskali i Warrior a po dvanácti zápasech mají nastříleno již 116 gólů

10.11.2016 / Tomáš Lysý

Šesťáci Dukly pokračují v Lize mladších žáků C v ďábelské jízdě. Proti Warrioru Brno vedli již v polovině páté minuty o tři branky po trefách Andreje Fábryho, Václava Kudrny a Oldřicha Nováka. Na další gól se čekalo do 26. minuty, kdy skóroval Patrik Štos. Vzápětí sice Warrior snížil, ale byla to jeho jediná radost. Naopak domácí si otevřeli střelnici. Do druhé přestávky se prosadil ještě Václav Kudrna, znovu Patrik Štos, Martin Dvořák a Matěj Doskočil. V posledním dějství vstřelila Dukla dalších pět branek. Hattrick završil Patrik Štos a dvěma góly Andrej Fábry, gólově se prosadil i Hynek Peš a Tomáš Vandas. Jihlava tak suverénně vede tabulku, vyhrála všech 12 zápasů při skóre 116:19!
10.11.2016, Liga mladších žáků "C" - 9. kolo

Tesař (32. Sigmund) - Port, Doskočil, Löffler, Matějíček, Habermann, Křížek - Fábry, Kudrna, Peš - Vandas, Bakus, Novák - Vojáček, Dvořák, Štos
13

HCM Warriors Brno

Bazák (Dolák) - Střeštík, Tománek, Röss, Kotlán, Kolečkář, Svoboda, Raušer, Balabán, Stavek, Apostolidis, Jindra, Stejskal
1
Branky a nahrávky: 1. Fábry (Port, Peš), 4. Kudrna (Fábry, Peš), 5. Novák (Vandas), 26. Štos (Port), 29. Kudrna, 32. Štos (Port, Fábry), 37. Dvořák (Křížek), 40. Doskočil (Vandas, Bakus), 44. Peš (Matějíček), 45. Vandas (Bakus), 46. Fábry (Kudrna), 51. Štos (Habermann), 53. Fábry (Kudrna) - 28. Kolečkář (Svoboda). Rozhodčí: Mareček - Křížek. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 50:4. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 13:1