12:2
(5:0, 2:1, 5:1)

Mladší žáci nasázeli dvouciferný počet gólů také Olomouci

17.11.2016

Šestá třída Dukly pokračuje v sázení brankových přídělů svým soupeřům. Olomouc dostala v Jihlavě během první třetiny pět branek, o které se zasloužil Tomáš Vandas, Oldřich Novák, Václav Kudrna a dvakrát Andrej Fábry. Hosté sice na začátku druhé třetiny jednou snížili, ale pak se podruhé v utkání prosadil Oldřich Novák a Andrej Fábry završil hattrick. Na začátku třetího dějství přidal druhou trefu i Václav Kudrna. Olomouc ještě jednou lehce snížila, na což Dukla reagovala famózním závěrem. Během sedmi minut zamířil dvakrát přesně Hynek Peš, svůj čtvrtý gól vstřelil Andrej Fábry a na konečných 12:2 uzavřel skóre obránce Vojtěch Port.
17.11.2016, Liga mladších žáků "C" - 13. kolo

Černý - Port, Jeletz, Doskočil, Matějíček - Kudrna, Fábry, Peš - Vandas, Bakus, Novák - Štos, Křížek
12

HC Olomouc

Weiss (21. - 53. Navrátil) - Drábek, Galvas, Polgr, Pispal, Svoboda, Vrána - Jeřábek, Šulgan, Pastrnek, Floryk, Mák, Tlača, Podlaha, Hejduk, Spiroch
2
Branky a nahrávky: 4. Vandas (Peš), 11. Fábry (Matějíček), 17. Novák (Fábry, Kudrna), 19. Kudrna (Peš), 19. Fábry (Port), 27. Novák (Štos), 34. Fábry (Matějíček), 42. Kudrna (Fábry), 53. Peš (Port), 57. Peš (Fábry), 58. Fábry (Kudrna, Peš), 60. Port - 25. Jeřábek, 49. Mák. Rozhodčí: Mareš - O. Havelka. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Střely na branku: 39:15. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 8:1, 8:2, 12:2.