9:3
(0:1, 4:1, 5:1)

Mladší žáci opět pálí zostra, Zlínu nasázeli devět branek

25.02.2017 / Tomáš Lysý

Po remíze 3:3 v Přerově ukázali jihlavští mladší žáci (šestá třída), že opět dokáží soupeři nasázet pořádný ranec branek, tak jako ostatně skoro celou sezonu. Po první třetině sice prohrávali 0:1 a byť Zlín i ve zbylých dvou dvacetiminutovkách vstřelil po jednom gólu, na rozjetou Duklu to bylo pramálo. Ve druhé třetině se totiž zaznamenal hattrick Hynek Peš a jednou se prosadil i Oldřich Novák. Ve třetí třetině se jihlavský gólostroj zastavil těsně pod desítkou. Dvakrát se trefil Andrej Fábry s Václavem Kudrnou a na konečných 9:2 uzavřel Matěj Doskočil. Dukla je tak stále nejlepším týmem své kategorie v republice.
25.02.2017, Liga mladších žáků "C" - 25. kolo

Tesař - Doskočil, Matějíček, Jeletz, Port - Peš, Kudrna, Fábry - Novák, Bakus, Štos - Kolda
9

Berani Zlín

Malota (30. Málek) - Špaňhel, Čapka, Stiksa, Morbicer, Žižka, Paže, Heš, Jecho, Holba, Hamrla, Leška, Babulík, Najman, Sukup, Janovský, Marton, Gerych, Čech
3
Branky a nahrávky: 30. Peš (Kudrna), 33. Novák (Matějíček), 37. Peš (Fábry), 37. Peš, 44. Fábry (Jeletz), 45. Fábry (Peš, Kudrna), 47. Kudrna (Bakus), 54. Kudrna (Fábry), 60. Doskočil (Bakus) - 4. Jecho (Hamrla), 37. Heš (Jecho), 46. Janovský (Sukup). Rozhodčí: Čurilla - O. Havelka. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 6:2, 6:3, 9:3.