4:3
(2:1, 0:1, 2:1)

V zápase jako na houpačce byl nakonec šťastnější Tábor

19.02.2017 / Jaroslav Wollmann

V neděli 19. února vyrazili svěřenci Karla Nekvasila do Soběslavi, kde na na ně čekal Tábor B. Domácí se během první třetiny dostali do vedení 2:0. Jihlavští mladíci ale dokázali snížit a během druhé části vyrovnat. Když se na začátku třetí třetiny trefil Marián Havel šli dokonce do vedení. Domácí družina ale nesložila zbraně a dokázala přidat dvě branky a radovat se tak z těsné výhry 4:3.
19.02.2017, ELIOD liga mladšího dorostu - 6. kolo

HC Tábor B

4

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Křišta, Kratochvíl, Sapík, Nosek, Buzek - Augusta, Kochrda, Havel - Machovský, Broža, Hroch - Pavelec, Kravec
3
Branky a nahrávky Jihlavy: 19. Kravec (Kochrda, Nosek), 27. Machovský (Broža), 43. Havel (Augusta, Broža). Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 4:3. Střely na branku: 30:23.