Starší dorost naděloval na půdě vedoucího Liberce a jde tabulkou vzhůru

10.02.2018 / Tomáš Lysý

Jako den a noc. Po porážce na Spartě 1:7 zajížděla Dukla na led prvního Liberce, který den předtím vyhrál doma nad Kometou 8:2. Tentokrát se ale role výrazně obrátily. Jihlava vedla v desáté minutě již o tři branky, když se postupně trefil Tomáš Pigl, Petr Veleba a Miroslav Juda. Po třetí jihlavské trefě provedli Tygři změnu v brankovišti a další gól padl až v 25. minutě, když se prosadil jihlavský Pavel Zvěřina. Dukla držela čtyřbrankové vedení, navíc jí držel Jan Juřička v brankovišti. Závěrečná desetiminutovka zápasu vyšla červenožlutým opět skvěle, prosadil se totiž Tomáš Chlubna, Vítězslav Brož a Tomáš Vala. Starší dorostenci Dukly tak dali zapomenout na nevydařený zápas proti Spartě a v tabulce se již blíží osmému místu, které zaručuje lepší výchozí pozici pro začátek play-off.