Mládež - výpis článků
AkademieRealizační týmyNábor
KontaktTurnaje Krasobruslení
Kurz brusleníDokumenty Klubový řád, příspěvky

Starší žáci si díky využitým přesilovkám poradili s Brodem

V neděli 17. září přivítali svěřenci Martina Pykala celek Havlíčkova Brodu. Domácí začali duel lépe a po první třetině vedli 3:1. Ve druhé části padly celkem čtyři branky a stav byl stále lepší pro Jihlavu. Na začátku poslední třetiny sice hosté snížili na 4:5, ale zásluhou dvou přesilovkových branek Adama Kříže porazila Dukla Havlíčkův Brod 7:4.

Mladší žáci duel s Havlíčkovým Brodem zvládli

V neděli 17. září přivítali mladší žáci C celek Havlíčkova Brodu. Domácí po první třetině vedli těsně 2:1. Ve druhé části vstřelily oba celky pět branek, Jihlavané vedli 5:3. V poslední třetině padla jedna branka na každé straně. Dukla porazila i díky dvěma využitým přesilovým hrám Havlíčkův Brod 6:4. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Patrik Křížek.

Starší dorost v Olomouci prohrával, vedl a pak odešel z ledu poražen

První třetina zápasu mezi Olomoucí a Jihlavou, která po dvou týdnech znovu naskočila do zápasového rytmu, branku nepřinesla. Až krátce po polovině utkání přišel první gól, který vstřelili domácí. Dukla ale 45 vteřin před odchodem do kabin vyrovnala Vítězslavem Brožem a v šestačtyřicáté minutě šla zásluhou Daniela Piskače do vedení. Na výhru jí to ale nestačilo. Olomoučtí totiž v posledních osmi minutách dvakrát udeřili a zvítězili 3:2.

Třetí domácí výhra pro juniory, liberecké Tygry přehráli 3:2

Další utkání sehráli jihlavští junioři netradičně ve čtvrtek. Na domácím stánku hostili Tygry z Liberce. Hosté do utkání vstoupili velmi dobře, ve 3. minutě se mohli radovat po gólu Holendy. Domácí marně hledali recept na hostující obranu. V druhé třetině domácí zásluhou Davida Čermáka srovnali a dostali se do hry. Měli dobré šance na skórování, ty však zůstaly nevyužity a na konci libereckého oslabení se po úniku prosadil Janele. Do třetí třetiny vstoupili domácí velmi dobře a ve 48. minutě po krásné souhře srovnával opět Čermák. Zápas muselo rozhodnout prodloužení, v něm měly šance oba týmy, domácí dokázali využít situaci minutu a 28 sekund před koncem, neboť se individuálně prosadil Mareš a rozhodl o vítězství domácích 3:2 po prodloužení.

Starší žáci nedali nedalekému Brodu šanci, zvítězili vysoko 13:0

V sobotu 16. září přivítali starší žáci B celek Havlíčkova Brodu. Domácí byli od začátku lepším týmem, ale dlouho se nemohli prosadit střelecky. Po první třetině byl totiž stav 1:0. Ve druhé části se ale Jihlavané prosadili hned sedmkrát. V poslední třetině mladíci Dukly přidali dalších pět branek. Dukla porazila po přesvědčivém výkonu Brod vysoko 13:0. Pět bodů si za čtyři góly a asistenci si v zápase připsal Max Machovský.

Mladší žáci doma proti Brodu rozhodli během druhé třetiny

V sobotu 16. září přivítali mladší žáci D celek Havlíčkova Brodu. Domácí družina předvedla oproti minulému kolu zlepšený výkon, navíc využila slabších chvil gólmana hostí. Naopak brankář Dukly předvedl spolehlivý výkon a vychytanou nulu si zasloužil. Po dvou třetinách byl stav 6:0. V poslední třetině přidali Jihlavané dalších pět branek. Dukla porazila Brod vysoko 11:0. Dvě branky v zápase vstřelil Jaroslav Hejda.

Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy

Ve čtvrtek 21.9.2017 v 16:30 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Dukla Jihlava ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na Horáckém zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Starší žáci po dvou třetinách vedli, nakonec Zlínu podlehli

V sobotu 16. září cestovali starší žáci A do Zlína. První třetina lépe vyšla domácím, kteří jí vyhráli 2:1. Obrat v zápase nastal ve druhé třetině, kdy se Dukla prosadila dvakrát a vedla 3:2. Zlín ale dokázal v poslední třetině přidat dvě branky, na což Jihlava odpověď neměla a prohrála 3:4. Dva góly v zápase vstřelil Adam Kříž.

Mladší žáci si ve Zlíně s chutí zastříleli, domácím vstřelili deset branek

V sobotu 16. září cestovali mladší žáci C do Zlína. Po první třetině, kdy hosté vedli 1:0, by málokdo čekal, že se nakonec strhne takový uragán. Po druhé třetině byl již stav 6:0 pro Jihlavu. V poslední třetině přidal oba celk šest branek a konečný výsledek byl 10:2 pro Duklu. Čtyři body si za dva góly a dvě asistence připsal Patrik Křížek.

Starší žáci nad Kometou vedli, nakonec odešli poraženi

V sobotu 9. září přivítali starší žáci A celek Komety Brno. Domácí se brzy dostali do vedení, ale hosté ještě do konce třetiny přišli s odpovědí. Ve druhé části zasadili Brňané dva přesné údery, Jihlavané se na odpověď nezmohli. Ve třetí části už hosté zvyšovali na 4:1, domácí do konce duelu stačili jen korigovat na konečných 2:4. Dva body za dvě asistence si v duelu připsal Matěj Vovsík.

Další stránky
123456>>