AkademieRealizační týmyNábor
KontaktTurnaje Krasobruslení
Kurz brusleníDokumenty Klubový řád, příspěvky

Junioři po měsíční pauze opět hráli. Doma podlehli vedoucí Plzni

Poslední mistrovský zápas odehrála juniorka Dukly 19. prosince a i vinou epidemie příušnic jí čekala měsíční pauza. Po měsíci doma přivítala vedoucí celek tabulky Plzeň, která šla na konci jinak vyrovnané první třetiny do vedení. Ve druhé části byla o něco více aktivnější Jihlava, ale bez vyrovnávacího gólu. Domácí se dočkali ve 47. minutě zásluhou Slavomíra Kadlečka, jenže za další tři a půl minuty vedla Plzeň již o dvě branky. Hosté poté přidali ještě jednu trefu a Dukla tak prohrála se Škodou 1:4.

Mladší dorost po téměř měsíci hrál mistrovský zápas, z Komety si body neveze

Úvod zápasu se Dukle vůbec nepovedl. Již po třech minutách vstřelila Kometa první branku a v jedenácté minutě přidala druhou. Ani začátek druhé třetiny hostům nevyšel a domácí zvýšili na tříbrankový rozdíl. Až poté Jihlava zareagovala, v obou případech v přesilovce. Trefil se totiž Matouš Menšík a po brance Davida Moravce byla zpátky v zápasu. Přidat vyrovnávací třetí branku se ale Dukle nepodařilo, naopak Brno sedm minut před koncem potvrdila tři body výsledkem 4:2.

Starší žáci nedali doma šanci Pelhřimovu. Ze vstřelené branky se radovali patnáckrát

V sobotu 16. prosince přivítali starší žáci Dukly celek Pelhřimova. V první třetině padlo celkem pět branek, z toho tři vstřelila Jihlava. Ve druhé části přidali svěřenci Tomáše Dzurika pět branek. V poslední třetině jich bylo dokonce sedm. Dukla porazila Pelhřimov vysoko 15:2. O pět branek se postaral Václav Kudrna, když tři vstřelil sám a na dvě přihrál.

Mladší žáci si doma poradili s Pelhřimovem. O své výhře rozhodli během druhé třetiny

V sobotu 16. prosince přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Pelhřimova. Mladší žáci Dukly odehráli první třetinu bez branek. Ve druhé části už dokázali pětkrát zamířit přesně. Dvě branky si připsal Sebastián Celý. V poslední třetině poté mladíci Jihlavy přidali tři branky a mohli se radovat z vysoké výhry 8:0.

Starší žáci si poradili s Pardubicemi, nastříleli jim osm branek

Ve středu 13. prosince se starší žáci Dukly v rámci DTS utkali také s Pardubicemi. V prvním měření sil zvítězili jihlavští mladíci 4:0, když dvě branky vstřelil Václav Kudrna. I ve druhém měření sil byli lepší Jihlavané a i tentokráte byl výsledek 4:0. Dukla tedy porazila Pardubice v obou duelech.

Starší žáci se v rámci DTS rozešli s Hradcem smírně. Celkem padly jen dvě branky

Ve středu 13. prosince se utkali starší žáci Dukly v rámci dalšího klání v DTS s týmem Hradce Králové. První zápas skončil remízou 0:0. I druhé měření sil příliš gólů nenabídlo, po jednom na každé straně. Utkání tedy skončilo 1:1. O jedinou branku Dukly se postaral Matěj Doskočil.

Ohlédnutí: Nejlepší momenty turnaje výběrů VTM v Jihlavě

Turnaje talentované hokejové mládeže získávají stále větší podporu. Český hokej určitě nemá talentů na rozdávání. Tahle aktivita Českého svazu ledního hokeje, kdy se potkávají nejlepší s nejlepšími a kvalita zápasů roste, má stále větší význam. Tady je to nejlepší, co jsme natočili na prosincovém turnaji výběrů VTM Západ – Střed – Východ v Jihlavě.
Text: Radek Macháček

Starší žáci si z Třebíče dovezli výhru, vstřelili svému soupeři devět branek

V sobotu 16. prosince cestovali svěřenci Martina Pykala do nedaleké Třebíče. Po první části vedli jihlavští mladíci 3:0. Ve druhé třetině přidali hosté další čtyři branky a rázem vedli 7:1. V poslední části padly celkem tři góly, z toho dvě do sítě domácích. Dukla vyhrála v Třebíči vysoko 9:2. Pět bodů za dvě branky a tři asistence si v zápase připsal Jonáš Jungwirth.

Vánoční rolnička 2017 – soutěž v krasobruslení v BK Havlíčkův Brod

V sobotu 9. prosince 2017 se uskutečnila v Havlíčkově Brodě soutěž v krasobruslení. Po 25 letech se podařilo zorganizovat v havlíčkobrodské Kotlině krasobruslařské závody, ke startu se dostavilo více než 90 děvčátek, z Havlíčkova Brodu, Jihlavy, Telče, Ledče n/S, Chotěboře a Jindřichova Hradce.

Tomáš Vala režíroval první tříbodovou výhru staršího dorostu v nadstavbě

Do posledního utkání v tomto kalendářním roce šli starší dorostenci s tím, že konečně chtějí vyhrát za tři body. V nastavbové části A s jistotou play-off totiž zapsali dvě výhry za dva body. Po bezbrankové první třetině se Motor na začátku druhého dějství ujal vedení, ale to rychle smazal Daniel Piskač a pak začal velký den jihlavského útočníka, nastupujícího již za juniory. Tomáš Vala dvěma góly dokázal otočit stav a když České Budějovice ve 47. minutě znovu snížili, uklidnil forvard svůj tým dalšími dvěma brankami. Celkem tak nasbíral čtyři góly, což červenožlutým bohatě stačilo na výhru, neboť hosté v závěru už jen snížili - 5:3. Dukla je tak ve čtrnáctičlenné tabulce na třináctém místě se ztrátou pouhých čtyř bodů na šestou Spartu.

Další stránky
123456>>