1:5
(0:1, 0:3, 1:1)

Dorost jasně zdolal Techniku a jde si za záchranou

04.01.2020

Dorostencům Dukly se na ledě Techniky povedl vstup do zápasu, když se v páté minutě trefil Šimon Zdarsa. Druhá část položila kompletní základ jihlavským třem bodům. V rozmezí necelých pěti minut se totiž prosadili postupně Matyáš Sapík v přesilovce, David Polodna a Cyril Valach. Když David Polodna na začátku třetí třetiny využil přesilovku, bylo jasno. Duklu tak mohl mrzet snad jen inkasovaný gól v závěru, který zkazil Filipu Maláčovi radost z neudrženého čistého konta - 5:1.
04.01.2020 12:30, ELIOD Extraliga dorostu - 7. kolo

VSK Technika Brno

Geidl – Zavřel, Šplíchal, Rajzik (A), Vacek, Žák, Šupa, Svoboda – Nerad, Harásek, Kubový, Lysoněk, Pospíšil, Plevka, Maštalíř, Líska, Korbini, Fornál
1

Maláč – Vovsík, Sapík, Adam, Macek, Šabatka, Hrbek, Janda – Melenovský, Polodna, Zdarsa, Juřička, Nevšímal, Sopotnik, Valach, Pavelec, Jungwirth, Bulík
5
Branky a nahrávky: 58. Fornál (Vacek, Zavřel) - 5. Zdarsa (Sapík), 29. Sapík, 33. Polodna (Melenovský), 34. Valach (Nevšímal, Macek), 41. Polodna (Šabatka, Melenovský). Rozhodčí: Šudoma - Kociňák, Havel. Vyloučení: 7:3, navic Fornál a Rajzík (oba TEC) 10 min. OT. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 29:60. Průběh utkání: 0:5, 1:5.