Starší dorost potřetí v řadě prohrál o jednu branku, nad výsledkem ční gesto fair-play domácího gólmana

28.01.2017 / Tomáš Lysý

Úvodní třetina zápasu mezi Duklou a karlovarskou Energií nepřinesla ani jednu branku, byť měly oba týmy možnost dlouhé přesilovky pět na tři. Když už se zdálo, že i druhé dějství skončí bez branek, ujali se hosté 65 vteřin před odchodem do kabin vedení jenž ve 45. minutě navýšili. Zápas poté nabídl parádní gesto fair-play domácího gólmana Daniela Šťastného, který přiznal, že třetí gól Energie padl v souladu s pravidly. Sudí totiž chtěl vylučovat úspěšného střelce Jana Bečku za sekání a poslat Vary do tří. Dukla ještě v předposlední minutě dvěma góly během půlminuty zdramatizovala stav, trefil se Tomáš Vala a Adam Najman, ovšem srovnat už nestačila - 2:3.