Aktualizované informace k prodeji vstupenek na zápas Dukla – Kometa

včera / KLUB

Očekáváné utkání mezi Duklou Jihlava a Kometou Brno se blíží. Ačkoliv se zápas bude hrát až v neděli 5. listopadu 2017 od 16 hodin, již nyní eviduje vedení Dukly obrovskou poptávku o vstupenky. Aktuálně je prodáno téměř 4800 vstupenek (včetně permanentek a partnerských karet) a pro fanoušky Komety je rezervováno přesně 350 lístků, což je limit sektoru hostí. Kapacita Horáckého zimního stadionu je přesně 6500 diváků, proto jde do prodeje posledních cca 1300 lístků. Fanoušci si je mohou koupit na Infocentru Horáckého zimního stadionu během bruslení veřejnosti nebo na všech pokladnách v den zápasu A-týmu Dukly Jihlava. Do sítě Ticketportal půjde pouze omezené množství cca 150 ks vstupenek na sezení.

Prakticky již od konce září dostává vedení Dukly Jihlava dotazy ohledně prodeje vstupenek na zápas Dukla – Kometa Brno, který je přitom na programu až v neděli 5.11.2017. Klub již informoval fanoušky, že lístky bude možné koupit pouze na Horáckém zimním stadionu, do sítě Ticketportal zatím nepůjdou. Nyní vydává vedení klubu upřesňující informace. „Na zápas Dukla Jihlava – Kometa Brno máme aktuálně prodáno bezmála 4800 vstupenek, včetně permanentek a partnerských karet. Plnou kapacitu sektoru hostí, což je 350 míst, si zarezervovali fanoušci Komety Brno,“ podotýká Tomáš Lysý z marketingového oddělení klubu.

Protože je kapacita Horáckého zimního stadionu stanovena na 6500 diváků, půjde do prodeje posledních zhruba 1300 vstupenek. Ty je možné zakoupit na Infocentru HZS vždy 30 minut před začátkem bruslení veřejnosti a 30 minut po jeho začátku, viz. rozpis ledu. Lístky se dají zakoupit také v den konání domácích zápasů Dukly Jihlava na všech pokladnách stadionu, které se otevírají vždy hodinu a 45 minut před začátkem utkání (viz. níže). „Toto se netýká pouze zápasu Dukla – Kometa. Během bruslení veřejnosti nebo domácích utkání Dukly lze koupit vstupenky na všechny nadcházející domácí zápasy Dukly až do konce základní části Tipsport extraligy ledního hokeje,“ upřesňuje Tomáš Lysý. Příznivci červenožlutých barev tak mohou kupovat vstupenky i na jiný očekávaný zápas mezi Duklou a Pardubicemi, který je již příští pátek.

Vedení klubu také finišuje s přípravou spuštění automatické pokladny (po vzoru parkovacích automatů), kde bude možné koupit lístek takřka nepřetržitě 24 hodin denně.

Dá se očekávat, že zápas Dukla – Kometa bude vyprodán. Právě pro velký zájem zatím není možné vstupenky koupit přes prodejní síť Ticketportal. Předpokládá se, že zbylé volné vstupenky koupí fanoušci v prodejích během bruslení veřejnosti nebo při dalších jihlavských domácích zápasech, resp. v den utkání Dukla – Kometa. „Do Ticketportalu půjde pouze omezené množství cca 150 ks vstupenek. Tato místa jsou většinou v druhé a třetí řadě sektorů na sezení a jsou vyhrazená na koupě přes Ticketportal pro každý domácí zápas Dukly,“ sděluje Tomáš Lysý. Prodej těchto lístků na Ticketportalu bude spuštěn zhruba týden před zápasem. O přesném datu bude klub informovat na webu a sociálních sítích.

Termíny prodeje vstupenek na zápas Dukla – Kometa i na ostatní domácí zápasy Dukly Jihlava

Infocentrum Horáckého zimního stadionu – při bruslení veřejnosti, vždy 30 minut před jeho začátkem a 30 minut po jeho začátku, tzn.:
Pondělí 23.10., 15:30 – 16:30
Úterý 24.10, středa 25.10 a čtvrtek 26.10., vždy 18:30 – 19:30
Sobota 28.10., 12:30 – 13:30 a 18:30 – 19:30
Neděle 29.10., 9:30 – 10:30 a 18:30 – 19:30
Pro lepší orientaci sledujte Rozpis ledu a vyznačená pole Bruslení veřejnosti

Domácí zápasy Dukly Jihlava – na všech pokladnách Horáckého zimního stadionu, které otevírají vždy hodinu a 45 minut předem, tzn.:
Pátek 27.10., Dukla – Chomutov, pokladny otevírají od 15:45
Pátek 3.11., Dukla - Pardubice, poklady otevírají od 15:45

Zápas mezi Duklou Jihlava a Kometou Brno se odehraje v neděli 5.11. Pro všechny nedělní zápasy platí zvýhodněné rodinné vstupné, viz. ceník níže