Fatální výbuch ve třetí třetině zapříčinil prohru Dukly, Dynamo si odváží výhru 6:3

28.10.2017 / Tomáš Kalas

Po vítězném čtvrtečním špílu proti Hradci Králové přivítali dalšího soupeře z východních Čech, tentokrát pardubické Dynamo. První část nabídla hned tři góly, v 11. minutě šli domácí do vedení díky Heinrichovi, Dynamo ale po individuální akci Pochobradského srovnalo. Poslední gólové slovo měla Dukla o dvě minuty později po střele Mareše. V druhé třetině byla Jihlava aktivnější, jenže všechny šance, které si vytvořila, tak neproměnila, to samé platilo i o hostujícím Dynamu. Třetí třetina byla o něčem jiném. Domácí zůstali zřejmě v kabině a během osmi sekund dokázalo Dynamo otočit skóre. Za Duklu pak snižoval Aleš Heinrich, Pardubice si ale zkušeně pohlídaly výsledek a Jihlava prohrála, 3:6.