Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Siroko | Praha
24.4.2018, 15:42
 
 
Co si pamatuju, tak Suchánek v rozhoru taky říkal, že má podepsáno na 2 roky.
 
 
Martynez | Měřín
24.4.2018, 15:39
 
 
nebojim se ze nesezenou golmana.. uz jen Jaros je tahak pro golmany.. Svoboda je toho krasnym prikladem. se zbytkem tymu uz je to horsi..
 
 
montReal | Jihlava
24.4.2018, 15:36
 
 
Trošku odbočím.David Musil nominovanej do repre.Pravda,nikde není psaný,že bude ve finální nominaci na MS.
Jakej na to máte názor?Je fakt,že o beky je teď velká nouze.
 
 
montReal | Jihlava
24.4.2018, 15:28
 
 
Reakce na ujo: V tuto chvili mame podepsane 3 hrace: viz...
No tak zhruba tohle jsem v tý hospodě slyšel taky.
A ještě před tiskovkou.
 
 
24.4.2018, 15:27
 
 
Reakce na thor93: Volden se dle elitprospekt vraci do...
Dal bych šanci Šťastnému z juniorky.
 
 
thor93 | Jihlava
24.4.2018, 15:17
 
 
Volden se dle elitprospekt vraci do švédska takže můžeme škrtat dalsí jmeno no s brankari to bude zajímavy
 
 
ujo | Jihlava
24.4.2018, 15:12
 
 
V tuto chvili mame podepsane 3 hrace: viz tiskovka...Cagy, Zeman, Vana...priorita je golman 0,max Broz...
B:
?-Broz-nekdo z junioru?

Obrana:
Vana-Puza
Pospichal?-Cermak?
Dundacek? - Sidlik? -
Kajinek?
Suchanek??-Zdrahal??
Riha a Bryhnisveen by byli asi luxus

Utok:
Jiranek je tu tusim na dlouhodoby hostovani z Mlady Bolky
Skorepa - hostovani z Benatek..patri teda Liberci?
Straka-jen blazen by si myslel, ze takovy hrac tu zustane
Hamill, Rabbit byli i na extraligu drahy..

Divis??, Cagy, Zeman
Cermak, Hubas?? Rys??
Protasenja?
Hlinka, Andy ti budou asi chtit vic
Seman????
Jsem zvedavej co Brezina...na sportech pisou, ze zustava ve Vsetine..ve Vsetine, ci kde, psali, ze zalezi na postoji Dukly, ale neni nahodou Pardubic a u nas je na "dlouhodoby hostovani"?
Heinrich je Komety..Mejzlik?

 
 
HCDTOM | Jihlava
24.4.2018, 15:01
 
 
Reakce na imbík: No zrovna od tebe to chytaní za slovo s...
už si to nepamatuju, ale vím,že jsi to tady několikrát psal, že nám škodí, což mě vedlo (pro tebe) k nic neříkající statistice. Ptž kdyby se to tady neřešilo, tak po tom nepátrám, logicky. Myslím, že se to hodně rozjelo v době, kdy Bukač něco řekl do novin. Už je to dávno, nepamatuju si to. Možná jsi nepoužil konkretně slovo sytematicky ubližují, ale vím, že jsi pořád měl pocit, že počet vyloučených není objektivní ukazatel, proč by nebyl jsem do teď nepochopil. Je to, proto, že se rozhodčí nebo někdo soustředil, kdy to písknout a kdy ne? To by bylo právě to systematicky řízené utkání, to se dá požadovat za náznak z tvé strany. Všechny tvé příspěvky procházet nebudu, to se omlouvám. Navíc se to řeší zbytečně, dopadlo to blbě tak jako tak. Z mého pohledu tohle téma končím, stejně jako proč nechytal Volden. Sezona je pryč. Věřím, že budeme mít dobrý tým a je mi jedno, kdo tam bude.
 
 
montReal | Jihlava
24.4.2018, 14:48
 
 
A kluci,HCDTOM s imbíkem.Nehádejte se.Chápu,že jakási frustrace a naštvání pořád ještě doznívá.
Ale dopadlo to takhle a stejně s tím už prd naděláme.Takže počkáme co bude,kdo tu zůstane,kdo odejde a tu káru zkrátka potáhneme dál Smajlík
 
 
montReal | Jihlava
24.4.2018, 14:41
 
 
Teď sedím v jedný nejmenovaný jihlavský hospodě a mám "zaručený" zprávy,kdo odejde.Pokud to je pravda,pánbůh s náma a zlý pryč Smajlík
Ale jak říkám,jsou to jen "zaručený zprávy" Smajlík
 
 
imbík | HUMPOLEC
24.4.2018, 14:31
 
 
Reakce na HCDTOM: jo, ale můj názor a tipování, kdo zůst...
No zrovna od tebe to chytaní za slovo sedí. Několikrát jsme tě vybízeli s s diskuterém geofreem ať nám najdeš, kde píšu, že nám někdo systematicky škodí...na to jsi většinou taky nereagoval. Já jsme psal, že jsme byli za otloukánka ligy..... ruku v ruce, nováček atd..... nikde se noezveme a podobně. O tom, že v některých zápasech či podnětech od klubu by svaz jednal jinak, kdyby v nápisu od koho to příchazí na místo Dukla Jihlava stálo třeba HC Sparta Praha, nebo HC Kometa Brno jsem přesvědčen i přes ujištování Béďou, že jsme podněty taky podávaly i přes tvoje nic neříkající statistiky.
A tentokrát jsem reagoval na tenhle příspěvek z 30.3, kde jsi jmenovitě psal, že věříš, že skončí.... a přidal jsi ještě Kajinka s Váňou. Přesná citace je tady.
"Moc iluze nemám, jen věřím, že ligu udrží a 5 jmen skončí. Seman, Divíš, Hubacek, absolutně nedostačující elh. A další 2, kteří jsou podprůměrni i na naše poměry jsou kajinek a Vana . Nic nevím, jen můj názor. Pokud se Zalcik nevesel z výkonnostních důvodů, tak si myslím své 😂 "

A že jsme psal včera jiné věci? Ne naopak pořád jsem se držel toho o čem jsme se tu dohadovali celou sezonu a tudíž jsem chtěl ukázat, aby jsi všechno neviděl tak sluníčkově, že přichází doba, kdy se prostě v hokeji začínají dít věci jako ve fotbale..... a přirovnal jsem to k tomu, že jsi nám tady statsiticky vyvracel, že nám někdo (sudí) ubližuje, když máme nejmíň vyloučených a podobně. Psal jsem, že si pořád povídal proč by nám někdo měl důvod ubližovat? Tak já jsem si taky naivně myslel, že v hokeji na dopředu daný scénář zápasu nikdy nedojde, obzvlášť v tak důležité části sezony. Jak mám věřit, že sudí nikomu (teď nemyslím jen Duklu) neubližují, nebo nenadržují, když se tady domluví 2 dny dopředu zápas a všechny to nechá klidnými? O tom jsem psal, proto to přirovnání k tvé (v tomhle ohledu) nesmyslné statistice. A když jsme u toho i Béďa tam použil větu. "Ale řediteli extraligy jsem prezentoval, že vidím nekonzistentnost v rozhodování a nemyslí, si, že by některá rozhodnutí disciplinární komise byla správná,"
 
 
Siroko | Praha
24.4.2018, 14:28
 
 
Reakce na arthur: Takže sestava na příští sezonu: Volden...
U Voldena se dá hodně pochybovat, že by tady chtěl zůstat. Navíc ho ani nezaplatíme. Dostálek deklaroval, že chce hrát extraligu, ten je nereálnej.
 
 
arthur | Jihlava
24.4.2018, 14:21
 
 
Takže sestava na příští sezonu:
Volden Brož - Dostálek... Cagy Zeman - Jiránek Hlinka Anděl - Protasenja Skořepa Čermák - Mejzlík Heinrich Hubáček - Kajínek Suchánek - Šidlík Zdráhal - Ulrych Půža

 
 
HCDTOM | Jihlava
24.4.2018, 13:31
 
 
Reakce na imbík: No počkej o Divišovi s Hubasem jsi tu p...
jo, ale můj názor a tipování, kdo zůstane je rozdíl. Já o ničem nerozhoduji Smajlík Navíc jsem to takhle nenapsal, napsal jsem, že na víc, než na stupeň mězi elh a wsm to není. Vlastní citace: "Stejně jako očekávám "rozbroje" až se bude řešit skladba týmu. Já už vidím, jak se všichni budete třást, aby zustal Diviš, Seman, Skořepa, Hubáček atd atd. Ale já mám názor úplně jiný. Dukla potřebuje nový hráče, nový impuls. Okysličit to !! Nechci psát, že by měl být někdo vyhozen " za trest", že ligu neudržel o to vůbec nejde. Dokonce si myslím, že ti, které píšu jsou srdcaři asi největší, o Čagym nemluvě, ale to prostě nestačí," Pořád mě chceš chytat za slovo a pak začneš řešit jiné věci, viz včera. Napsal jsem ti, že je rozdíl, když se dva týmy domluví a to, že někomu rozhodčí systematicky škodí, na to jsi již věcně nereagoval... Mluvil jsi o nějakém ubližování (Béďa to vyvratil, podněty poslal také)
 
 
cez | Jihlava
24.4.2018, 13:29
 
 
Reakce na HighlandCZ1: Ano, v reportáži reportér hovořil...
Krásné , avšak nejde mi do hlavy někde jsem četl, že rekonstrukce střechy by stála okolo cca 160 mil. a kde tedy by na to vzali taky asi z toho polštáře né .... a když to příští rok statik zasekne tak co .... Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
imbík | HUMPOLEC
24.4.2018, 13:22
 
 
Reakce na HCDTOM: super by byl Bryhnisveen, ten se stal ...
No počkej o Divišovi s Hubasem jsi tu psal, že by bylo nejlepší se jich zbavit...... přitom sám Béďa říká, že po baráži vypadal jak kdyby ho někde zmlátili. Já jsem toho názoru, že takový kluky za ty peníze na WSM ligu nikde neseženeme.
 
 
HighlandCZ1 | Štoky
24.4.2018, 13:17
 
 
Reakce na cez: Na novou multifunkční arenu by třetinou p...
Ano, v reportáži reportér hovořil o tom, že by na multifunkční halu přispěl třetinou stát a třetinou kraj. Na město by pak vycházelo cca 300 miliónů korun.

odkaz

Na 18. zasedání Zastupitelstva města města Jihlavy dne 14. 2. 2017 (viz odkaz nahoře) byla jedním z bodů jednání i „Informace o průběhu zpracování modelů řešení Horáckého zimního stadionu v Jihlavě“. Ve stopáži pana Mayera začínající v čase 5:36:54 a je sedmiminutová, pan Mayer hovoří o tom, že v Investičním plánu města Jihlavy je cca 260 investičních akcí v celkové hodnotě 7.3 miliardy. Z těchto 260 akcí je údajně 60% důležitých a relevantních věcí, které budou podle jeho slov vyžadovat investice ve výši 4 miliard v dalších deseti letech.

Podle jeho vlastních slov je město Jihlava schopna dosáhnout na maximálně 1,5-2 miliardy korun z vlastních zdrojů, i ze zdrojů externích (myšleno bankovní financování).

Město Jihlava tedy pokryje podle jeho slov pouze 50% investic, které se musí realizovat v deseti letech.

odkaz

Podle ministerstva financí patří Jihlava mezi města s největším finančním polštářem (viz odkaz nahoře). Tento finanční polštář má hodnotu 1,01 miliard korun. Peníze jsou již často navázány na konkrétní projekty a nelze s nimi disponovat, ale tyto prostředky tam prostě jsou.

Již nyní má město Jihlava finanční polštář ve výši 1 miliardy korun, z vlastních zdrojů a zdrojů externích je pak podle slov komunálního politika Mayera schopna ušetřit v dalších 9 letech 1,5 – 2 miliardy.

Je tady tedy 1 miliarda navíc o které pan Mayer nehovořil, což by z hlediska výstavby multifunkční arény podstatně měnilo situaci. 
 
HCDTOM | Jihlava
24.4.2018, 13:14
 
 
super by byl Bryhnisveen, ten se stal velkým srdcařem, ikdyž se to moc nepíše. Dal bych byl rád, kdyby aspoň jeden golman zůstal. Asi naposled píšu o Voldenovi, kdybychom se nezachovali, jak zachovali, byla by šance, že zustane, takhle mám pochyby, ale kdyby jo, tak parada. Důležité bude udržet nějak seriozně obránce, ti se těžko hledají všude ve světě. ˇUtočníků je pořád dostatek, ale kdybych měl tipovat, tak zustane cagy, Hubas, Divis, Skořepa... Snad Jiranek (muze byt zajem v ELH, jevil se dobře), Straka by byl nadstandard, co Kubalík? je nás? Smajlík Pokud budeme s rozpočtem na půlce a víc, tak budeme mít solidní tým. Smajlík
 
 
wortyr | Dukla
24.4.2018, 12:52
 
 
Jerryk: souhlas. Vidím to podobně.

Siroko: myslím, že to je částečně tím, že zdejší osazenstvo už má něco s hokejem odžito Smajlík .
 
 
La__Mouche | HCD/Žďár
24.4.2018, 12:52
 
 
Tak Beda i Sidlo nam vyvratili jakykoli spekulace :-) pojdme si jeste pred tiskovkou trochu zaspekulovat my, jak by mohl vypadat nas tym pro dalsi sezonu. Nemam zadny zakulisni info, ani jak je to se smlouvama, jen muj bezvyznamny nazor:
Pri vsi ucte k hracum, my ten WSM tym v podstate mame uz tento rok, minimalne podle zkusenosti a poctu zapasu hracu v elize.
Brankari: Voldena asi nemusim rozebirat, Korka - tady se budu rad divit, kdyby chtel chytat jen WSM, ale dle me v pohode eliga nebo zamori a Kuba ukazal, ze ve WSM muze vynikat a jedna sezona navic by mu tu neuskodila
V obrane se loucim s nadstandardnimi Stritou a de la Rosem a hle - WSM obrana jak vysita. Beda jednoho dva beky zase nekde vyspatni. Jirka Riha je zbozny a asi nerealny prani.
V utoku papa Kanadani, uz jsme vas skoro nevyuzili ani v barazi, hodne stesti v elize Strako. Zustat samozrejme legenda, srdcar a aspirant na dres pod strechou Cagy, dal pro me super WSM zaklad Skorapka, Zemic, Hubas, Rys, nakonec i ten Risa ukazal letos v Trebce a pak v barazi, ze ve WSM pohoda, sup zpatky Tolja, otazka co po zraneni neviditelnej Hlina, Jiras by si taky mohl WSM zaplacat, myslim ze mu sedi vic nez eliga. Semise uz s tezkym srdcem rychlostne skrtam, Zalcik uz dle nasazovani ke konci sezony jednou nohou jinde. Dalsi otaznik Andy - zustane stejne jako loni opory Varu, aby nam pomohl pokusit se vratit nebo zdrhne za lepsim?
Toto vse za predpokladu, ze na hrace nebyly zadny nesportovni tlaky a budou zde chtit hrat. Je mi jasny, ze tak jednoduchy to nebude, uvidime co na to Vlcak s Bedou ;-)
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.