Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
AJET0 | Jihlava
21.1.2018, 23:50
 
 
zase na obranu Vlčáka musím říct, že se asi celej tým v kombinaci zlepšil a naučil se rychlé přihrávky na krátko pro vyšachování soupeře, nicméně to zatím nestačí a je na nás vidět ta křeč ve hře jednotlivců s pukem a i když jsme kondičkou nejlepší z celý ELH, což je taky důvod, že máme "tolik" bodů a že neprohráváme tak jak před 12 lety, tak technikou jsme nejhorší a proto jsme tam kde jsme. Podle mě k sobě čagy potřebuje spíš většího hráče, který by ho trochu chránil a který by na sebě někoho navázal aby mohl trochu tvořit, něco jako Kumstáta. Je těžký odvolávat Vlčáka když víš, že měl nabídky z ELH a nevzal je, protože je to srdcem Duklák. Na druhou stranu to, co je třeba pilovat je technika, přihrávky a kombinace. Prostě nechat kluky v klidu hrát a nesvazovat je furt nařízeníma, zákazama a příkazama, jako vyhoď, nevymejšlej atd. Samozř. i to je někdy třeba, ale až v nouzi nejvyšší. No ale na druhou stranu, pokud se ta technika do hráčů za rok dostat nedá, což asi ne, tak to řešíme zbytečně.
 
 
Falk | HCD
21.1.2018, 22:34
 
 
Causa trenérská rošáda. V žádném případě bych neodrovnal Vlčáka, toho budeme ještě moc a moc potřebovat. Dokáže uplést z hov.na bič, což je v naší finanční situaci nejpodstatnější. Spíš by to možná chtělo do konce sezóny angažovat trenéra stratéga, který může dát klukům další impuls. Ale asi jen v rovině obou 50:50, jako to bylo v případě Vlk, Fiala. Pokud už neseženeme hráče, jako že asi ne, tak je to asi poslední možný pokus, jak něco znovu nastartovat.
 
 
imbík | HUMPOLEC
21.1.2018, 22:28
 
 
Reakce na AJET0: Víceméně souhlasím. Jestli si někdo mys...
No nejsem žádný trenér, ale v něčem určitě souhlasím. Zakládání útoku nás stojí spoustu sil. Nahazovani a pak bojování o puk je strašně náročné.
Když to převedu na nedávno skončené MS 20, tak tam to krásně bylo vidět. Zatímco 17letý Dahlin by mohl při zakládání útoků vyučovat i v ELH, tak naši beci pod tlakem raději hodili puk rychle pryč......nikdo nechce, nechtěl udělat chybu. Nevím čím to je, ale asi to do nich tluceme od mala. Potom se Fini dostávali jednoduše do tlaku a celkem slušných pozic. Tohle je bolest celého českého hokeje.
 
 
21.1.2018, 22:27
 
 
Reakce na AJET0: Víceméně souhlasím. Jestli si někdo mys...
moje řeč! já když vidím, jak se snaží v přesilovce sehrát, stůj co stůj, signál na praváka na zadní tyči, který by to zametl do brány, tak rostu. Já teda netrénuju posledního, ale tohle bych po 7 kolech přečetl taky.
 
 
21.1.2018, 22:27
 
 
moje řeč! já když vidím, jak se snaží v přesilovce sehrát, stůj co stůj, signál na praváka na zadní tyči, který by to zametl do brány, tak rostu. Já teda netrénuju posledního, ale tohle bych po 7 kolech přečetl taky.
 
 
AJET0 | Jihlava
21.1.2018, 22:10
 
 
Reakce na Janosik: Tohle neni o strelci, ale o predvaden...
Víceméně souhlasím. Jestli si někdo myslel, že budeme hrát jak blbý stroje neustále na 100 % tak bych chtěl vidět někoho kdo to v práci zvládne. Hráči nejsou stroje a navíc z vlastní zkušenosti vím, že pokud nemůžu tvořit, tak mě hokej nebaví. Hamill je vynikající, protože chce tvořit a dal pár gólů, které byly celkem důležité. Nechci přímo říkat, že je to trenéry, protože toho odvedli pro Jihlavu hodně a je otázka, zda by jiní trenéři byli schopni z našich hráčů tu techniku dostat, ale pokud kreativitu netrénuješ, nebo pokud ji nepovolíš hrát, tak se hráči technicky nemají šanci zvednout. Podle mě je třeba bít hodně silně na poplach, protože nám hrozí hodně - sestup, odchody, odliv sponzorů atd. Opakuju už poněkolikáté, že je nutné za 1. změnit myšlení lidí kolem A-týmu Dukly a začít přemýšlet trochu jinak. Koneckonců i to, že jsme začli jako národ praktikovat kanadský jednoduchý styl hokeje jako je nahazování a omezili jsme tvoření, tak nám začal ujíždět svět. Bydlel jsem nějakou dobu ve Švýcarsku a když porovnám rychlost a technickou vyspělost tamní ligy s naší ELH tak jsme fakt úplně jinde. A je to proto, že chtěj tvořit a chtěj to i po hráčích. Dalšími věcmi které souvisí s tímto problémem je přesnost přihrávek, pokud máš málo puk na holích, tak častěji kazíš přihrávky, což je ale zásadní problém - přesnost přihrávek. Navíc pokud tvoříš, hra Tě víc baví a máš větší výkoknost než když pořád někoho naháníš. Kéž by to někdo pochopil.
 
 
imbík | HUMPOLEC
21.1.2018, 22:01
 
 
Reakce na chytry-clovek: Souhlasím s Rabitem. Případně j...
Přesně Hamill je ok a oproti Pulisovi měl jednu velkou výhodu. Mohl nastoupit hned. Rado svůj první zápas za Zvolen odehrál 12.1. To je měsíc po rozvazani smlouvy v Dukle. Takže by jsme na něj čekali ještě měsíc, kdežto Hamill mohl hrát hned. Pokud by na letišti v Norsku byli peclivejsi, tak mohl hrát uz v tom Chomutově, kde to bylo taky důležité.
 
 
HCDTOM | Jihlava
21.1.2018, 21:56
 
 
Reakce na chytry-clovek: Souhlasím s Rabitem. Případně j...
Máš pravdu, je dobrej Smajlík
 
 
chytry-clovek | Jihlava
21.1.2018, 21:13
 
 
Souhlasím s Rabitem. Případně ještě zkusit vytrejdovat někam Rysa a zkusit přivézt dva hráče do ofenzívy.
Ale nechápu stížnosti na Hamila. Vždyť odehrál tady 12 zápasů a má z nich 6 bodů. To je půl bodu na zápas. Možná se to nezdá, ale lepší než on je v tomto pouze Čachotský. Navíc se přecijen po jeho příchodu čas od času začaly využívat i ty přesilovky. A že nebojuje? Ale od toho on nepřišel, přišel právě proto, že nám nešly přesilovky a měl být do nich tvůrce a to dle mne vcelku plní.
 
 
Janosik | Jihlava
21.1.2018, 21:05
 
 
Tohle neni o strelci, ale o predvadene hre. My soupere nejsme schopni prekvapit. Hrac prejede cervenou a nahodi puk do pasma. Tam ho vzdy zachyti souper a my o nej bojujeme. To je jak energeticky tak i casove narocne a hlavne bez efektu a golove sance. Ve stejnem duchu se nesou presilovky. Nikdo se netlaci pred branu atd. A za tohle Rabbit a spol. nemuzou. A jediny jak se reaguje, jsou akorat nesmyslne zmeny v lajnach.
Takze, za me je nejvetsi chyba ponechni stavajici trenerske dvojice a neangazovani trenera s extraligovymi zkusenostmi.
 
 
21.1.2018, 20:56
 
 
Výkon Litvínova mi dává naději.. ty už jsou úplně v pytli. Za sebe bych taky odstavil rabitta.. naprosto k ničemu, ani se nesráží, vůbec nic. Jinak naši hořekují na první třetiny, ale hlavně doma je naprosto nechápu. Místo abychom na soupeře vlítli a zkusili nabudit diváky, tak hned od prvního vhazování zalezeme do obranné ulity. Dobře odzadu může hrát tým, který na to má hráče (např. Hradec) a ne my, jejichž přednost je naopak bruslení a bojovnost. Pokoušet se to pak otočit vyjde pár krát za rok plus to sebere moc sil
 
 
jerryk | Dukla
21.1.2018, 20:53
 
 
Kralik nemá nic navíc. Ve všem je průměrný. To může opravdu odehrát kdokoliv z našich...
 
 
Norwayking | Jihlava
21.1.2018, 20:49
 
 
Taky strašná škoda, že bídnou sezonu má pouze Litvínov. Smůla, čekal jsem, že do bahna zabředne Zlín, Pardubice, Chomutov. Bohužel.
 
 
imbík | HUMPOLEC
21.1.2018, 20:44
 
 
Reakce na medaji: Ač nerad protože jsem ho nikdy extra n...
To jsem čekal taky. Podle posledních jeho štacích se nedala čekat ofenzivní smršť, ale čekal jsem brouska.
 
 
21.1.2018, 20:40
 
 
Je treba uz zahajit pripravu na baraz. Takze Dostalek konec, do zakladu Rys, Zalcik, Seman to jsou drici a daji do toho vsechno. Rabbit nechat sedet obcas vyzkouset jestli se nezlepsi, protoze jinak on hraje bezkontaktni pomalej hokej.
 
 
jerryk | Dukla
21.1.2018, 20:25
 
 
VN: jo, mám na to stejný názor. Chápu, že ne každý nákup vyjde. To je jasný. Ale nechápu proč nehraje místo Rabitta treba ten Rys.
 
 
HCDTOM | Jihlava
21.1.2018, 20:25
 
 
důležitý zápas v úterý, dodat si sebevědomí, že je porazíme Smajlík Před baráži důležitý
 
 
medaji | Jihlava
21.1.2018, 20:11
 
 
Reakce na Mikela: Sázka na Rabitta byl omyl. Endál určit...
Ač nerad protože jsem ho nikdy extra nemusel tak musím souhlasit ze než Rabbit by určitě platnejsi byl. Vůbec nechápu to roztržení naší třetí lajny a proc teda když není Rabbit přínos nehraje Žalcik nebo třeba Rys jestli je zranenej. Rabbit mě osobně přijde že nemá motivaci , myslel jsem ze bude litat po lede , mlátit soupeře po hrazení a třeba se i porve. Proste takovej brousek.
 
 
kelt | Přímělkov
21.1.2018, 20:08
 
 
Reakce na VN: Jinak Dostalek super ale ted kdyz uz je ba...
Kdyby zůstal, bylo by to super.
 
 
VN | Jihlava
21.1.2018, 20:01
 
 
Jinak Dostalek super ale ted kdyz uz je baraz defacto jista tak nema cenu aby tu hral, tedy pokud nezustane do konce sezony.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.