4:4
(2:0, 2:3, 0:1)

Dělba bodů v Havlíčkově Brodě

16.09.2005 / Luban, Jiří Man

K prvnímu mistrovskému zápasu vyjel dorost Dukly v pátek do Havlíčkova Brodu. Z utkání, ve kterém musel po celý zápas dotahovat náskok domácích Rebelů, si nakonec odvezl bod za remízu 4:4, když v 57. minutě srovnával svou druhou brankou v utkání Luděk Dvořák. Svým závěrečným „výstupem“ a hráčskou nekázní oslabil tým na minimálně další zápas Protasenja, kterému rozhodčí udělil trest 5 minut + TH. V dalším kole hostí Dukla v neděli Frýdek Místek.
16.09.2005, Dorostenci - 1. kolo

HC Rebel Havlíčkův Brod

Pešek - Krajiček, Bělohlávek, Němec, Diviš, Capouch, Kufr, Punor, Škarýp, Vylíčil, Lamperský, Brýdl, Venc, Silapík, Zohorna, Hadrava, Kapec, Dolejš, Milfait, Lobo
4

Novotný - Vacek, Hájek, Staněk, Střecha, Zelený J., Kolda, Zelený L. - Kuřítko J., Pometlo, Láznička – Říha, Polcar, Protasenja – Dvořák, Kotlík, Kuřítko M. - Křípal, Klimeš
4
Branky: 9. Hadrava (Kapec), 11. Kapec (Kufr), 22. Vylíčil, 33. Hadrava (Diviš) - 22. Kuřítko M., 25. Pometlo, 40. Dvořák (Protasenja), 57. Dvořák (Kotlík, Protasenja). Vyloučení: 4:5, navíc Protasenja (JIH) trest ve hře. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1.