3:2
(1:1, 1:1, 1:0)

Boj o první místo - zápas brankáře Navrátila

27.11.2005 / Jiří Man

Jako obvykle v neděli – tedy ve 13.30 hodin, začínalo na HZS v Jihlavě utkání ligy dorostu. Dnes do Jihlavy přijel Ytong Brno a opravdu bylo se na co koukat. Od první minuty bylo vidět, že se hraje o první místo v tabulce. Utkání nepostrádalo nic a nabídlo vše – tvrdost, rychlost, enormní nasazení, emoce. Po druhé třetině byl stav nerozhodný 2:2, když se domácí dvakrát dostali do vedení a hosté dvakrát srovnali. Rozhodnutí tak přišlo v 55. minutě, ve které se po asistenci Jana Zeleného trefil Patrik Pánek - 3:2. Na tuto branku již hosté nedokázali odpovědět, když v závěru trefili pouze tyčku a branku nevsítili ani při power play. Stínem utkání byl ve 22 minutě faul kolenem hostujícího Lysoně, za který sí vysloužil trest na 5min. + do konce utkání. Domácí trenéři byli po zápase spokojeni s nasazením a bojovností celého mužstva. Základem k úspěchu byl dnes parádní výkon brankáře Petra Navrátila, který mužstvo mnoha zákroky podržel.
27.11.2005 13:30, Dorostenci - 20. kolo

Navrátil - Vacek, Kružík, Střecha, Zelený J., Kolda, Staněk - Kuřítko J., Pometlo, Láznička - Dvořák, Polcar, Pánek - Kuřítko M., Březina, Protasenja - Kotlík
3

Ytong Brno

Machala - Pospíšil, Rosenberg, Žalud, Lysoň, Hemala, Steiner, Mrkvica, Sedláček, Čelechovský, Prudek, Jarůšek, Stehlík, Vincour, Štěpánek, Šidák, Popolanský, Kabelka, Vychodil, Bednář, Konečný
2
Branky: 10. Pometlo (Kuřítko J.), 23. Březina, 55. Pánek (Zelený J.) - 14. Žalud, 40. Vincour (Žalud). Vyloučení: 5:5, navíc Prudek (Ytong) 10 min., Lysoň (Ytong) 5 + do konce. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50.