3:1
(0:1, 2:0, 1:0)

Body zůstaly v Jihlavě

06.01.2006 / Jiří Man

Úspěšně vstoupili hráči dorostu Dukly do nadstavbové části soutěže. V dnešním odpoledním utkání porazili svého soupeře ze Šumperku 3:1, když po první třetině 0:1 prohrávali. Ve druhé třetině brankami Polcara a Zemana vývoj skóre otočili a v úvodu poslední části hry vedení pojistili brankou Jaroslava Kuřítka na 3:1. Tímto výsledkem také utkání skončilo.
06.01.2006 14:30, Dorostenci - 27. kolo

Novotný- Zelený J., Šustr, Říha, Střecha, Vacek, Kolda, Staněk- Pánek, Pometlo, Protasenja - Polcar, Zeman, Láznička - Kuřítko J., Kuřítko M., Kotlík
3

HK MD Šumperk

Peksa - Novotný, Dokoupil, Slovák, Keprt, Zacpálek, Fryč, Laurinčík, Schreotelnamppenter, žalčík, Horák, Pwška, Pokes, Šoustal, Zouhar, Mrkva, Ristovský, Chladil, Diviš, Hlavsa, Vondra
1
Branky: 26. Polcar (Láznička), 32. Zeman (Říha, Polcar), 43. Kuřítko J.(Pometlo) - 19. Mrkva (Chladil). Rozhodčí: Pokorný - Doležálek, Pelikán. Vyloučení: 8:7, navíc Pometlo (Jihlava) 10 min. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60.