0:5
(0:0, 0:4, 0:1)

Bezproblémové vitězství dorostu

17.02.2006 / Jiří Man

Každý zápas je v závěrečné fázi soutěže pro dorostence Dukly tím nejdůležitějším.

V tom dnešním si pro další dva body zajeli do nedalekého Havlíčkova Brodu. Po bezbrankové první třetině rozhodli jihlavští o svém vítězství ve druhé části, po které vedli již 4:0. V závěrečné třetině své vedení již nepustili a upravili konečný stav na 5:0 ve svůj prospěch. První a poslední branku Dukly vsítil Luděk Dvořák, další přidali Andrej Šustr,Radim Klimeš a Anatolij Protasenja.

17.02.2006, Dorostenci - 33. kolo

HC Rebel Havlíčkův Brod

Rauer - Ptáčník, Němec, Krajíček, Bělohlávek, Semrád, Kufr, Škarýd, Milfait, Lamberský, Záhorna, Venc, Dolejš, Kubát, Varga, Brýdl, Myslivec, Lobo
0

Novotný - Vacek, Šustr, Staněk, Sobotka, Říha, Kolda, Zelený J. - Střecha, Pometlo, Březina - Dvořák, Zeman, Klimeš - Kuřítko J., Polcar, Protasenja - Pánek, Kuřítko M., Láznička
5
Branky a nahrávky: 22. Dvořák (Zeman), 33. Šustr (Střecha), 34. Protasenja (Zelený, Šustr), 36. Klimeš (Zeman), 59. Dvořák (Láznička). Vyloučení: 7:7, navíc Kubát (Havlíčkův Brod) 5 + do konce. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Střely na branku: 11:41. Průběh utkání: 0:5.