6:2
(4:0, 1:1, 1:1)

Na závěr vítězství

17.03.2006 / Jiří Man

Poslední utkání sezóny bylo pro některé hráče posledním utkáním v kategorii dorostu. Jako první se mezi střelce zapsal domácí Josef Kolda a domácí se tak ujali vedení 1:0. Do konce třetiny zvýšili svůj náskok na 4:0 brankami Pometla, Pánka a Dvořáka. Na 5:0 ve druhé části zvýšil Protasenja. Teprve pak se radovali hosté, když Zohorna snížil na 5:1. Šestou branku Dukly přidal ve třetí třetině Pánek, který tak vstřelil poslední branku jihlavských v této sezóně. Poslední slovo však měli hosté. V 60. minutě utkání proměnil Zohorna trestné střílení a upravil tak na konečných 6:2.
17.03.2006 14:30, Dorostenci - 40. kolo

Novotný (31. Navrátil) - Musil, Šustr, Staněk, Střecha, Sobotka, Kolda, Zelený J., Vacek - Polcar, Pometlo, Protasenja - Dvořák, Zeman, Láznička - Pánek, Kotlík, Kuřítko J. - Říha, Kuřítko M.
6

HC Rebel Havlíčkův Brod

Rauer - Šíma, Kufr, Němec, Diviš, Krajíček, Semrád, Novotný, Bělohlávek, Zohorna, Venc, Dolejš, Lamberský, Škarýd, Lobo, Kubát
2
Branky a nahrávky: 13. Kolda (Kuřítko J.), 18. Pometlo (Polcar), 19. Pánek (Kotlík, Kolda), 20. Dvořák (Zeman), 27. Protasenja, 59. Pánek (Šustr) - 37. Zohorna (Dolejš), 60. Zohorna. Rozhodčí: Mech - Jeletz, Pospíšil. Vyloučení: 9:11, navíc Semrád (Havlíčkův Brod) 10 min. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65.