0:8
(0:2, 0:5, 0:1)

Dva body dorostu z Nového Jičína

13.10.2006 / Jiří Man

Dva povinné body v boji o postup do nejvyšší dorostenecké soutěže uhrál jihlavský dorost v pátečním utkání v Novém Jičíně. Hráči Jihlavy šli do vedení branku Polcara již v osmé minutě a po druhé třetině vedli 7:0, utkání nakonec vyhráli 8:0. Pěti brankami konto domácích zatížila pětka ve složení Musil, Šustr Jan, Dvořák, Zeman, Polcar, když Adam Zeman dokázal skórovat třikrát a Luděk Dvořák si připsal tři asistence.
V neděli se jihlavští dorostenci utkají ve 13.30 hod. na HZS v Jihlavě s Havlíčkovým Brodem.
13.10.2006, 1. liga dorostu skupiny C - 6. kolo

HK Nový Jičín

Kozák - Urban, Paprskář, Janyška, Hradil, Rafaj, Bajer - Vlček, Částečka, Martinčík - Šimko, Valigura, Varga - Křesťan, Byrtus, Šimečka - Káňa
0

Navrátil - Randa, Šustr A., Musil, Šustr J., Kolda, Staněk, Kvasnička - Kuřítko, Pometlo, Malec - Dvořák, Zeman, Polcar - Brabec, Matějka, Pěška - Brychta
8
Branky a nahrávky: 8. Polcar (Dvořák), 11. Zeman (Dvořák), 28. Šustr A. (Malec, Šustr J), 29. Musil (Dvořák, Polcar), 34. Zeman (Kuřítko), 35. Kuřítko (Matějka), 38. Zeman (Šustr J.), 53. Pometlo (Kolda). Vyloučení: 9:8, navíc Pometlo (Jihlava) 10 min. OT. Využití: 0:4. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 19:52. Průběh utkání: 0:8.