1:5
(0:0, 0:1, 1:4)

Dorostenci opět rozhodli až v závěru

05.11.2006 / Jiří Man

Také v neděli jihlavští rozhodli o svém vítězství až v poslední třetině. Na vedoucí branku Polcara z druhé třetiny dokázali domácí odpovědět na počátku třetí části a srovnali tak na 1:1. Brankami na 1:2 a 1:3 se do statistik zápasu zapsal Marin Kuřítko. Konečnou podobu výsledku 1:5 pak dali jihlavští Zeman a Dvořák v úplném závěru utkání.
Utkáním ve Frýdku Místku zakončili jihlavští dorostenci první část své soutěže, po které jim patří druhé místo se ztrátou jednoho bodu na vedoucí Šumperk, který dnes doma zvítězil 6:3 nad mužstvem Žďáru n. Sázavou.
05.11.2006, 1. liga dorostu skupiny C - 13. kolo

Frýdek-Místek

Taťák, Langer, Meca, Měkýš, Kimla, Hanus, R.Konečný, Horák, Krč, Uher, Herman, J.Konečný, Urbaczka, Twardzik, Trnka, Čahoj, Alina, Mičulka, Uherek, Ostřížek, Dubčák
1

Navrátil - Staněk, Šustr A., Kvasnička, Kolda, Cirhan, Šustr J. - Malec, Pometlo, Melich - Polcar, Zeman, Kuřítko - Dvořák, Matějka, Brabec
5
Branky a nahrávky: 43.Uherek (J.Konečný) - 24. Polcar (Kuřítko), 44. Kuřítko, 50. Kuřítko, 56. Zeman (Kuřítko), 60. Dvořák (Pometlo). Vyloučení: 8:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 37:44. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5.