3:2
(0:1, 2:0, 1:1)

Vánoce stráví na druhém místě

17.12.2006 / Jiří Man

Běží předposlední minuta zápasu. Ke kotouči se dostává jihlavský Musil a žene se k brance domácích. Na útočné modré kotouč ztrácí a domácí se bleskově dostávají do přečíslení dvou na jednoho. Kunstmüller přesně přihrává na Štěpánka, který z voleje upravuje na 3:2 pro Žďár. Pro jihlavské je to šokující závěr zápasu, ve kterém byli favority. Svěřenci Františka Zemana si v utkání vytvořili určitě více brankových šancí, třikrát trefili tyč domácí branky. Dvě minuty před koncem za stavu 2:2 už asi byli rádi i za bod. Nakonec ho neuhráli.
Po vysokém vítězství Šumperku v Brně tak jihlavští dorostenci stráví vánoční pauzu na druhém místě tabulky.
17.12.2006, 1. liga dorostu skupiny C - 22. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Štilárek - Štěpánek, Hron, Šír, Kubát, Hubl, Kunstmüller, Klíma, Horký, Kříž, Bláha, Bogaj, Uhlíř, Wasserbauer, Adam, Sedlák, Velecký, Beneš
3

Navrátil - Randa, Šustr A., Musil, Kolda, Šustr J., Kvasnička - Dvořák, Pometlo, Malec - Polcar, Zeman, Kuřítko - Brychta, Pěška, Brabec - Matějka
2
Branky a nahrávky: 22. Štěpánek (Uhlíř), 32. Velecký (Beneš, Šír), 59. Štěpánek (Kunstmüller) - 10. Dvořák (Kolda, Pometlo), 51. Zeman (Polcar). Rozhodčí: Hribík - Padevět, Prchal. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 49. Střely na branku: 25:35. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.