7:1
(1:0, 2:0, 4:1)

Vysoké vítězství dorostu

05.01.2007 / Jiří Man

Po vánoční přestávce pokračovala v pátek dalším kolem liga dorostu. Mladíci Dukly přivítali na HZS v Jihlavě soupeře z nedalekého Pelhřimova a v utkání byli jednoznačným favoritem. Tuto svou roli zvládli a utkání dovedli k vysokému vítězství, i když ještě na konci 27. minuty vedli pouze nejtěsnějším rozdílem 1:0, když se již ve 3. minutě střelecky prosadil Adam Zeman. Pak během dvanácti vteřin skórovali Adam Pometlo a znovu Adam Zeman a domácí po druhé třetině vedli 3:0. Adam Pometlo, Ondřej Malec, Andrej Šustr a Martin Vysloužil pak v závěrečné třetině svými brankami upravili na konečných 7:1.
05.01.2007 18:00, 1. liga dorostu skupiny C - 23. kolo

Navrátil - Kvasnička, Šustr A., Šustr J., Musil - Dvořák, Pometlo, Malec - Polcar, Zeman, Kuřítko - Pěška, Matějka, Vysloužil - Brabec
7

HC Lední Medvědi Pelhřimov

Jíra, od 46. Zajíček - Kasalý D., Zoubek, Jelínek, Šmíd, Matoušek, Zelený, Votápek, zadražil, Chuchel, Hubata, Randa, Nacházel, Javorský, Doskočil, Vaněček, Hlavnička, Kasalý F.
1
Branky a nahrávky: 3. Zeman (Kuřítko), 27. Pometlo (TS), 28. Zeman (Kuřítko), 44. Pometlo, 46. Malec (Matějka, Brabec), 52. Šustr A. (Kvasnička, Vysloužil), 60. Vysloužil (Polcar, Kuřítko) - 46. Doskočil (Hubata). Rozhodčí: Vampola - Holeček, Klouda. Vyloučení: 8:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 31:28. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1.