5:1
(2:0, 2:0, 1:1)

Do nadstavby z druhého místa

14.01.2007 / Jiří Man

I po dnešním vítězství 5:1 zůstávají dorostenci Dukly po základní části na druhém místě tabulky, jeden bod za vedoucím Šumperkem. Úvodní gól vsítil po nejhezčí akci utkání Michael Polcar již ve druhé minutě. Další branky domácích pak zaznamenali Adam Pometlo, Martin Vysloužil a dvakrát se mohl radovat Martin Kuřítko. Hosté se prosadili pouze jednou, když v přesilovce upravili Balcarem na průběžných 4:1. Domácí měli utkání celých 60 minut pod kontrolou a zcela zaslouženě si připsali další vítězství. Tabulka se nyní dělí na dvě části, prvních osm mužstev pokračuje dvoukolově v souboji o postup do extraligy. Největšími /jedinými/ aspiranty postupu jsou Mladí Draci Šumperk a Dukla Jihlava.
14.01.2007 16:00, 1. liga dorostu skupiny C - 26. kolo

Navrátil - Kvasnička, Šustr A., Musil, Střecha, Kolda, Šustr J. - Malec, Pometlo, Vysloužil - Polcar, Zeman, Kuřítko - Dvořák, Matějka, Brabec
5

Frýdek-Místek

Rydl (30. Hlisnikovský) - Langer, Mech, Kimla, Měkýš, Hanus, Urbitczka, Miček, Mičulka, Uher, Twardzik, Fiala, Balcar, Dubčák, Gottwald, Plech, Bret
1
Branky a nahrávky: 2. Polcar ( Zeman, Kuřítko), 17. Kuřítko (Vysloužil, Polcar), 27. Kuřítko (Kvasnička), 31. Pometlo (Střecha), 46. Vysloužil (Malec, Musil) - 46. Balcar (Gottwald). Rozhodčí: Staněk - Hejduk, Křivský. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 58. Střely na branku: 38:21. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.