9:1
(4:1, 2:0, 3:0)

Jasno po první třetině

28.01.2007 / Jiří Man

Úvodní branku zápasu vsítil ve 4. minutě hostující Váňa a hosté tak vedli 0:1. To však bylo ze strany Uherského Hradiště vše. Domácí postupně zvyšovali svůj tlak a v 10. minutě Martin Vysloužil srovnal na 1:1. Do konce první třetiny domácí zvýšili na 4:1 a o konečný výsledek zápasu se snad nikdo z domácích nestrachoval. V dalším průběhu utkání přidali jihlavští další branky a ukazatel skóre se zastavil na výsledku 9:1.

Domácím tak do tabulky přibyly další dva, dnes povinné, body a po vítězství Šumperku v H. Brodu jim i nadále patří 2. místo v tabulce.

28.01.2007 13:30, 1. liga dorostu skupiny C - 29. kolo

Navrátil, od 52. Šťastný - Kvasnička, Šustr A., Musil, Rosendorf, Kolda, Šustr J. - Malec, Pometlo, Kuřítko - Polcar, Zeman, Vysloužil - Dvořák, Pěška, Střecha, Brabec
9

HC Uherské Hradiště

Svoboda - Maňásek, Blaha, Lažek, Měšťánek, Marčík, Šudoma, Koutný, Zelinka, Váňa, Václav, Krsička, Horehleď, Hrabec, Dvořák, Smetena, Fridrich
1
Branky a nahrávky: 10. Vysloužil (Zeman), 12. Šustr A. (Střecha), 15. Kuřítko (Malec), 18. Polcar (Vysloužil), 23. Střecha (Dvořák, Pěška), 30. Zeman (Vysloužil), 46. Malec (Střecha), 57. Musil (Vysloužil), 58. Zeman (Musil) - 4. Váňa (Koutný). Rozhodčí: Palášek - Reich, Skopal. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 50:18. Průběh utkání: 0:1, 9:1.