5:0
(2:0, 1:0, 2:0)

Derby bylo jasnou záležitostí

02.02.2007 / Wally

V pátek 2. února přivítala Dukla v regionálním derby celek Havlíčkova Brodu. Hosté přijali do Jihlavy s omlazeným kádrem, domácí tým nastoupil bez několika opor, které do hry nepustila nemoc. Jihlavanům vyšel vstup do utkání, když na konci 6. minuty vedli po brankách Rosendorfa a Vysloužila 2:0. Ve 24. minutě měli Rebelové možnost korekce výsledku, ale Kadlec trestné střílení neproměnil, a tak udeřilo na straně druhé. V polovině utkání se podruhé v zápase trefil Martin Vysloužil a bylo 3:0. V poslední dvacetiminutovce mladíci Dukly přidali další dvě branky a mohli se tak radovat z vítězství 5:0.
02.02.2007 18:00, 1. liga dorostu skupiny C - 30. kolo

Navrátil (53. Rittich) - Kvasnička, Šustr J., Střecha, Rosendorf, Kolda - Dvořák, Pometlo, Malec - Polcar, Zeman, Vysloužil - Brychta, Matějka, Mikeš - Kuřítko
5

HC Rebel Havlíčkův Brod

Slavík - Němec, Drahoral, Semrád, Bancíř, Šíma, Křehlík - Kadlec, Ondráček, Kubát - Varga, Milfait, Stloukal - Havel, Szilva, Doležal
0
Branky a nahrávky: 2. Rosendorf, 6. Vysloužil (Zeman), 31. Vysloužil (Zeman), 43. Pometlo, 44. Šustr J. (Malec, Kolda). Rozhodčí: Pešina - Deim, Urban. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 165. Střely na branku: 34:13. Průběh utkání: 5:0.