25.02.2009, Žákovská liga 6. třídy - 28. kolo

Nahodil - Sobotka, Mareček, Sobotková, Pražák, Pospíchal, Brož - Křížek, Kaňkovský Karel, Kohout, Karlík, Indra, Kaňkovský Josef, Oščádal, Najman, Čermák
5

SK Horácká Slavia Třebíč

0
Branky Jihlavy: Kohout 2, Najman, Čermák, Oščádal. Nejlepší hráč Jihlavy: Ondřej Najman.

V letošní sezoně se nám v zápasech s Třebíčí daří. Dokázali jsme zvítězit ve všech třech případech. Na první branku jsme v tomto zápase čekali až do 16. minuty, další jsme přidali až v závěru první třetiny. Také ve druhém dějství padaly branky až v samém závěru. Na konečných 5:0 jsme pečetili minutu před koncem. Výsledek mohl být ještě lepší. Nedokážeme si totiž vytvořit střelecké příležitosti, kterými bychom více ohrozili branku soupeře. Chybí nám větší důraz před brankou. Celý tým se ale snažil, na hráčích bylo cítit, že regionální derby právě s Třebíčí berou prestižněji.