01.03.2009, Žákovská liga 6. třídy - 29. kolo

7

Nahodil - Sobotka, Mareček, Sobotková, Pražák, Brož, Pospíchal - Křížek, Kaňkovský Karel, Kohout, Karlík, Indra, Kaňkovský Josef, Oščádal, Najman, Čermák
0
Branka Jihlavy: Nikdo. Nejlepší hráč Jihlavy: Natálie Sobotková.

V zápase jsme postrádali dva hráče základu. Soupeři z čela tabulky, který nastoupil v nejsilnější možné sestavě, jsme dokázali být vyrovnaným partnerem polovinu první třetiny. Poté nás zlomily dva rychlé góly. Nedokázali jsme využít několik našich šancí a znovu přišel trest v podobě dvou gólů během necelé minuty. První třetina, kterou Olomouc vyhrála 4:0, rozhodla zápas. Soupeř nám nabídl možnost korigovat výsledek, když jsme čtyřikrát hráli v početní výhodě, naši hráči si ale nedokázali vytvořit střelecké příležitosti. Oproti středečnímu zápasu s Třebíčí spousta našich hráčů nepodala srovnatelný výkon.