16.01.2010, Žákovská liga 6. tříd - 23. kolo

Kometa Úvoz

7

Ščerban - Šlapáček, Vejnar, Pražák, Dörrer, Havelka G. - Kaňkovský J., Kaňkovský K., Jaroš, Červinka, Kousal, Mejzlík, Najman, Chylík
6
Branky Jihlavy: Chylík 3, J. Kaňkovský, Najman, Kousal. Nejlepší hráči Jihlavy: Kryštof Chylík, Ondřej Najman.

„Zápas ovlivnil jednoznačně nekoncentrovaný výkon našeho brankáře, který v první třetině pustil 6 branek ze 13 lehkých střel, z toho čtyři během tří minut a my po první třetině prohrávali 1:6! To co ovšem kluci potom dokázali, za to je musím pochválit. Nejen že soupeře téměř nepustili k nám do třetiny, jasně ho přehrávali ve všech činnostech a dovolili mu ve druhé třetině 4 a ve třetí dokonce pouze 3 střely na naši branku, ale dokázali výsledek dotáhnout až na 6:7 a být zápas o minutku delší, otočili by ho v náš prospěch. A to i přes nepřízeň nám bohužel dobře známého pana rozhodčího, který nám neuznal 3 regulérní branky, některé jeho výroky byly přinejmenším k zamyšlení. U žáků 6. třídy to opravdu nechápu," řekl po utkání trenér Pykal.