17.10.2010, Žákovská liga 7. tříd - 7. kolo

Škarek - Havelka, Kaňkovský K., Pražák, Šlapáček, Vejnar - Kousal, Oščádal, Kaňkovský J., Chylík, Mejzlík, Váňa, Cihlář, Peschout, Berka
6

Hodonín

5
Branky Jihlavy: Kaňkovský J. 2, Pražák, Šlapáček, Oščádal, Peschout. Nejlepší hráči Jihlavy: Celé mužstvo.

„Dnes k nám přijel ambiciózní tým z Hodonína. Přesto, že jsme hráče nabádali, aby se koncentrovali na hru od samého začátku, tak první třetina se nám vůbec nevydařila a po právu jsme ji prohráli 0:3. O přestávce mezi první a druhou třetinou jsme si některé věci důrazně řekli, hráči to pochopili a od 21. minuty jsme byli lepším týmem, byli jsme trpělivější a šli jsme za vítězstvím do samého konce. Hráče jsme nabádali, aby si věřili a nehráli ustrašeně. Odměnou za snahu a trpělivost byl ten poslední, vítězný gól, který naši hráči vstřelili 19 sekund před koncem zápasu. Odměnou našim hráčům byl také potlesk na otevřené scéně od rodičů a od babiček," řekl po utkání trenér Zeman.