24.10.2010, Žákovská liga 7. tříd - 8. kolo

5

Škarek - Havelka, Dörrer, Pražák, Šlapáček, Indra - Kousal, Oščádal, Kaňkovský J., Berka, Mejzlík, Váňa, Chylík, Šulák
3
Branky Jihlavy: Kousal 2, Mejzlík.

„Dnešní utkání rozhodly individuální chyby, my jsme jich udělali bohužel strašně moc a soupeř de facto každou potrestal. Za stavu 0:2 jsme se vrátili do zápasu, když jsme srovnali na 2:2 a byli jsme kousek od třetího gólu. Bohužel individuální chyba nás znovu poslala do kolen a soupeř uskočil postupně až na 4:2 po druhé třetině. Ve třetí třetině už jsme neměli tu sílu a také štěstíčko, abychom vstřelili kontaktní gól.

Pak dal soupeř pátý gól, kterým zvrátil náš optický tlak na svoji stranu, a po právu dnes vyhrál. My se z tohoto utkání musíme poučit, protože minulý týden jsme odehráli utkání až do šedesáté minuty, která nám přinesla vítězství. Dneska hráči nebojovali a nehráli tak jako minulý týden. Pár věcí jsme si k tomu v kabině řekli a já doufám, že si hráči uvědomili, že se hokej hraje až do posledního zahoukání," řekl po utkání trenér Zeman.