21.11.2010, Žákovská liga 7. tříd - 13. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

3

Škarek (37. Vojtěch) - Havelka, Indra, Pražák, Mejzlík, Šlapáček, Vejnar - Čermák, Váňa, Kaňkovský J., Kousal, Najman, Oščádal, Berka, Chylík, Cihlář
7
Branky Jihlavy: Kaňkovský J. 3, Kousal 2, Čermák, Najman. Nejlepší hráč Jihlavy: Celý tým.

„K dnešnímu utkání jsme zajížděli na půdu tradičního rivala z Třebíče. Myslím si, že jsme velmi dobře zachytili začátek utkání a podle mého o průběhu celého utkání rozhodla už první třetina, kterou jsme vyhráli 5:1. Už v téhle třetině jsme dominovali ve všech činnostech, hlavně jsme domácí převyšovali v bruslení a agresivitě. Takto jsme vydrželi hrát celé utkání. Zbytečnými dvěma góly, které jsme obdrželi v závěru, jsme soupeři dovolili zkorigovat výsledek na 7:3. Po zápase jsme klukům v kabině vysvětlili, že si nemohou dovolit vypustit závěr utkání, že to potom hatí jejich práci, kterou předvedli po celých šedesát minut. Jinak s průběhem utkání musíme být spokojeni a klukům je potřeba říci, že jim děkujeme za utkání, které zvládli a rivala porazili, řekl bych, rozdílem třídy a dotáhli jsme se na jeden bod k soupeři," řekl po utkání trenér Zeman.