05.01.2011, Žákovská liga 7. tříd - 20. kolo

Kometa Úvoz

4

Škarek (36. - 46. min. Vojtěch) - Havelka, K. Kaňkovský, Šlapáček, Pražák - Čermák, Mejzlík, J. Kaňkovský, Oščádal, Kousal, Chylík, Červinka, Berka
5
Branky Jihlavy: Oščádal 2, Kousal, Čermák, J. Kaňkovský. Nejlepší hráč Jihlavy: Vladimír Oščádal.

„Do utkání s Kometou Úvoz jsme vstoupili dle mého názoru velice dobře. Kluci plnili to, na co jsme je upozorňovali před zápasem - dobře jsme bruslili a chodili často do střelby. První třetina měla skončit větším rozdílem než 2:0. Do druhého dějství jsme nastoupili se stejnou taktikou, ale tato třetina už nebyla z našeho pohledu tak vydařená a po právu skončila 1:1. Tady mě trochu mrzí tři neproměněné nájezdy, hráči by měli s tou šancí naložit lépe. Ve třetím dějství začal, podle mě trochu nepochopitelně úřadovat pan rozhodčí, který chtěl asi domácí dotlačit alespoň k remíze. Moc si cením toho, že naši hráči bojovali až do samého závěru, a díky tomu si odvážíme vítězství 5:4," řekl po utkání trenér Zeman.