15.01.2011, Žákovská liga 7. tříd - 22. kolo

HC Rebel Havlíčkův Brod

1

Vojtěch - Pražák, Šlapáček, Havelka, K. Kaňkovský, Vejnar - Čermák, Váňa, J. Kaňkovský, Oščádal, Mejzlík Kousal, Škoda, Chylík, Berka
5
Branky Jihlavy: Oščádal 2, Čermák, Mejzlík, Kousal. Nejlepší hráči Jihlavy: Jardoslav Vojtěch, Vladimír Oščádal.

„Utkání uzavíralo základní část žákovské ligy a my jsme chtěli, aby kluci v posledním zápase ukázali vše, na co jsme apelovali celou sezónu. Prvních dvacet minut to plnili do puntíku a třetinu jsme zaslouženě vyhráli 2:0. Do druhé třetiny jsme vstoupili trochu laxně a tato třetina se nám s asistentem vůbec nelíbila, kluci hráli trochu jako na rybníku. O přestávce jsme museli klukům některé věci vyčíst a ve třetí třetině jsme opět předváděli dobrou hru jako na začátku zápasu. Po zápase jsem hráčům musel poděkovat za výkony v základní části, pracovali v ní velice dobře a já si toho cením. V zápase bych pochválil Jardu Vojtěcha, který chytal, myslím si, velice dobře a v útoku Vláďu Oščádala," řekl po utkání trenér Zeman.