26.01.2011, Žákovská liga 7. tříd - 23. kolo

Škarek (33. Vojtěch) - Pražák, Šlapáček, Havelka, K. Kaňkovský, Chylík, Vejnar - Čermák, Váňa, J. Kaňkovský, Oščádal, Mejzlík Kousal, Červinka, Berka, Šulák
3

Hodonín

4
Branky Jihlavy: Oščádal, Kousal, K. Kaňkovský. Nejlepší hráč Jihlavy: Kryštof Chylík.

„Myslím, že o osudu zápasu rozhodla jeho první část, kdy jsme měli špatný pohyb po hřišti, soupeř nás přebrusloval, byl agresivnější, šel do častější střelby a prohráli jsme ji 1:3. Kluci na mě působili unaveným dojmem. Nevím, jestli to bylo tím, že na zápas dorazili rovnou ze školy, těžko říci. Od druhé třetiny se náš herní projev malinko zlepšil, ale gól jsme dokázali vstřelit až v samém závěru třetiny. O přestávce jsem zvýšeným hlasem musel promluvit k hráčům a od 41. minuty začali kluci hrát úplně jiný hokej. Za poslední třetinu je třeba je pochválit, bohužel vyrovnat už se nám nepodařilo. Přál bych si, abychom v dalších zápasech hráli takový hokej, jako právě v té třetí třetině. Soupeř dnes, alespoň první dvě třetiny, předváděl dobrý hokej a musíme mu pogratulovat k vítězství 4:3," řekl po utkání trenér Zeman.