05.02.2011, Žákovská liga 7. tříd - 27. kolo

Kometa Úvoz

2

Škarek - Pražák, Šlapáček, Havelka, K. Kaňkovský, Vejnar, Jaroš - Čermák, Váňa, J. Kaňkovský, Oščádal, Mejzlík, Kousal, Berka, Červinka, Chylík
6
Branky Jihlavy: Kousal 2, J. Kaňkovský 2, Váňa, Čermák. Nejlepší hráč Jihlavy: Jakub Škarek.

„V předehrávce nadstavby jsme zajížděli na led Komety Úvoz. Už v průběhu týdne jsme hráče upozorňovali, že tento víkend bude náročný, protože nás čekají zápasy s Úvozem a Havlíčkovým Brodem. Kluci soustředěně vstoupili do první třetiny a myslím si, že tato první třetina měla velmi slušné měřítko z obou stran s jediným rozdílem. My jsme dávali góly a soupeř bohužel ne. Po právu jsme tuto třetinu vyhráli 4:0 a zřejmě už tato dvacetiminutovka rozhodla o osudu celého utkání. Po zbytek utkání jsme hru kontrolovali, hráči plnili taktické pokyny trenérů a s dnešním utkáním jsme spokojeni. V dnešním zápase bych pochválil všechny hráče a jednoho, který nad nimi malinko vyčníval – Kubu Škarka v brance, protože některými zákroky přiváděl soupeře, jak se říká, k šílenství. Byl bych rád, kdyby mu to takhle šlo i nadále a ve své píli nepolevoval," řekl po utkání trenér Zeman.