23.03.2011, Žákovská liga 7. tříd - 32. kolo

Škarek (31. Brychta) - Pražák, Šlapáček, K. Kaňkovský, Havelka, Vejnar, Jaroš - Čermák, Mejzlík, J. Kaňkovský, Oščádal, Váňa, Kousal, Berka, Chylík, Červinka
11

Kometa Úvoz

4
Branky Jihlavy: J. Kaňkovský 4, Oščádal 2, Čermák, Kousal, Mejzlík, Váňa, Šlapáček. Nejlepší hráč Jihlavy: Josef Kaňkovský.

„Dnešní zápas byl posledním mistrovským utkáním v této sezóně. Podle mého názoru jsme do něj nevstoupili vůbec dobře. První třetinu jsme byli bez pohybu a bez potřebné agresivity. O přestávce jsme museli hráčům zdůraznit, že bez těchto věcí to nepůjde. Od 21. minuty jsme už hráči předváděli to, co jsme po nich chtěli od samého začátku. Jsem rád, že zvládli toto poslední utkání před domácími diváky, kdy se na kluky přišli podívat rodiče, babičky i dědečkové, a že kluci ukázali, že se za sezónu něco naučili. Po třetinách 1:1, 4:1 a 6:2 nastříleli Kometě Úvoz jedenáct gólů a po právu si toto vítězství mohli užít se vším všudy," řekl po utkání trenér Zeman.