08.10.2011 11:30, Liga mladších žáků 2000 (6.třída) - 6. kolo

8

Lepeška (31. Krejčí) - Trávník, Zadina, Rašín, Martinů, Koláček, Tušer - Daňhel, Najman, Musil, Kardoš, Štěrba, Brož, Svoboda, Vaněk, Adamová
4
Branky Jihlavy: Zadina, Brož, Musil, Najman. Nejlepší hráč Jihlavy: Dan Zadina.

„Zápas s Přerovem bych rozdělil na dvě části, kdy v první třetině utkání jsme totálně propadli ve všech činnostech a po první třetině bylo rozhodnuto a prohrávali jsme 0:6. Myslím si, že to byla nejhorší třetina za mého působení u této třídy. Po první třetině jsme změnili rozložení formací a hráčům důrazně zopakovali jejích herní činnost při zápase. Do druhé třetiny nastoupila úplně jiná Dukla s chutí porvat se o zvrat utkání. Za druhou a třetí třetinu je potřeba kluky pochválit, kdy hráli velice dobře a je jen škoda, že jsme nechali soupeře v první třetině odskočit na rozdíl 6 golů. Což si myslím že bylo rozhodující pro výsledek zápasu, který jsme prohráli 4:8," řekl po utkání trenér Zeman.