19.10.2013, Liga mladších žáků "C" - 8. kolo

HK MD Šumperk

9

Pavlas (Novák ) - Mikeš, Sapík, Vranka, Moravec - Havel, Čermák, Bartoš, Racek, Mlejnek, Vondrů, Augusta, Polodna, Menšík
5
Branky Jihlavy: Havel 2, Vondrů 2, Racek. Nahrávky Jihlavy: Havel 2, Čermák. Nejlepší hráč Jihlavy: Marián Havel.

„Dnes jsme odehráli asi nejhorší utkání v letošní sezóně. Na výkonu kluků se určitě podepsala dlouhá cesta autobusem, ale omlouvat je za to nemůžu. To co jsme zde předvedli byla urážka hokeje a o nějaké bojovnosti nemůže být ani řeč. Hned v první minutě jsme hráli ve třech, čehož domácí plně využili, ve 4. minutě jsme po čtyřech střelách prohrávali již 4:0 a to se pak velice těžko otáčí. I tak jsme dokázali se soupeřem držet krok, ale za stavu 4:2 přišlo opět vyloučení a opět branky. Po velice důrazné domluvě po druhé třetině hráči sice nastoupili do závěrečné části výrazně aktivněji, upravili skóre až na 5:7 a soupeře několik minut tlačili, ale zahozené šance nás stály alespoň vyrovnání. Vítězství si dnes domácí zasloužili, my nikoli. Soupeři tedy gratuluji," řekl po utkání trenér Martin Pykal.